Delirium (2018) – įspūdžiai po siaubo filmo

downloadNaujas vakaras – naujas filmas ir šįkart eilinį kartą netikėtai rastas filmas. Filmas tų pačių prodiuserių kaip ir Get Out, todėl lūkesčiai buvo nemaži šiam filmui. Bet yra keletas bet.

 

Mano vertinimas 3/5

 

Filmas pasakoja apie vyrą, kuris po 20 metų praleistų gydymo įstaigoje, pagaliau buvo paleistas. Grįžo jis į savo namus, kuriuos paveldėjo po tėvo mirties. Tačiau jo laukia bandomasis 30 dienų laikotarpis, per kurį turi paklusti tam tikrom taisyklėm.

Iš filmo tikėjausi daug, tačiau nelabai nustebino, bet ir nebuvo toks, kad pasigailėčiau žiūrėjęs. Man niekada nepatiko filmai, kai nesupranti iš pradžių ar žiūri siaubo filmą ar kažkokią komediją ar parodiją filmo. Šiame filme taip ir buvo – prasidėjo normaliai, kaip siaubo filmas, tada prasidėjo kažkokia komedija, paskui perėjo prie romantinės komedijos. Pagalvojau, kad jau kažkokį šlamštą žiūrim. O tik jau po to, maždaug vidury filmo prasidėjo veiksmas ir pasidarė įdomu.

Veikėjų dialogai – kai kurie neišbaigti, kai kurie visiškai awkward. Galbūt tokia mintis, galbūt tiesiog prastai parašyti, tačiau tai ir sugadina kai kurias neblogas filmo vietas. Kadangi pagrindinis veikėjas Tomas kenčia nuo psichinės ligos ir haliucinacijų, todėl nelabai skiria tikrovės ir realybės. Todėl visą laiką filmo siužetas bando suklaidinti žiūrovą ir priversti tikėti ar netikėti tuo, kas vyksta. Todėl visą filmą nežinai, kas gali įvykti, kas tikra, kas netikra, kuom galima tikėti, kuom – nepasitikėti. Išlaikoma intriga, siužetas ne toks nuspėjamas.

Visumoj filmas geras, bet neišbaigtas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos