Dalykas, dėl kurio dviratis užknisa

Jau matau kaip kažkas pagalvoja o tai tu nesakei, kad dviratis ideali transporto priemonė?! Aš niekada nesakiau, kad dviratis yra ideali transporto priemonė. Bent jau Lietuvoj. Ne visur yra kur palikti dviratį. O kartais tai tiesiog nėra saugu. Bet dabar ne apie tai.

Su dviračiu viskas yra gerai. Tačiau yra vienas dalykas, kuris mane užknisa ir nervina. Tai yra neišvengiama ir su tuo reikia susitaikyti. Gadina visą malonumą ir apsunkina kartais ir taip nelengvą kelionę. Tai dalykas yra vėjas. Jis užknisa ne dėl to, kad dabar jis šaltas ir galima nušalti veidą. Jis užknisa vien dėl to, kad jis yra. O dažnai būna ir gūsingas ant tiek, kad važiuojant nuo kalno reikia minti norint, o važiuojant lyguma susidaro įspūdis, kad važiuoju į kalną. Tas stiprus vėjo gūsis, kuris pučia tiesiai į veidą beveik sustabdo dviratį ir susidaro įspūdis, kad tuoj pradėsiu važiuot atgal net mindamas pedalus į priekį.

Na, bet tenka su tuo tik susitaikyti, sukaupti visas jėgas ir bandyti minti pirmyn. Pradėjau ieškotis naujo maršruto – kiek įmanoma labiau apsupto pastatais ir kiek įmanoma vengti didelių atvirų erdvių, kur vėjo gūsiai stipriausi.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos