Barzdoto tėčio užrašai #32

Šiandien po vakarienės mažąją pažindinau su teisinga muzika. Kartais padarau tokias edukacines pamokėles, kad nenueitų muzikiniais šunkeliais.

Paskutiniu metu, o ypatingai šiandien mažoji pradėjo labai reaguoti į muziką. Dieną paleidau radiją tai sulyg kiekviena daina linguodavo. Šiandien pusę dienos groja muzika namie, tai pusę dienos ji linguoja.

Taigi, vakare nutariau parodyti jai Lenny Krawitz. Patiko. Lingavo. Kai paklausiau ar patinka Lenis, tai tik susigėdo, žandukai paraudo. Supratau, kad labai patiko. Gražus gi vyras. Billy Idol. Irgi visai nieko. Lingavo. Bet koncertinė versija neįspūdinga, tai blaškėsi. Ir galų gale legendų legenda, Freddy Mercury, Bohemian Rhapsody Live Aid versija. Nelabai suprato. Biškį palingavo, bet šiaip visą laiką labai rimtai žiūrėjo. Užsigrūzino, matyt. Radio Ga Ga jau labiau patiko dėl aiškesnio ir linksmesnio ritmo. Palingavo. Per priedainį pradėjo ploti All we hear is *clap clap* mažė pamatė, kad ploja tai irgi pradėjo ploti Radio Ga Ga *Clap Clap*. Visiškai ne į ritmą, bet iš dūšios. Teisingą muziką mėgs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos