Barzdoto tėčio užrašai #82

Peppa!

Nuo tada kai prieš kelis mėnesius žmona parodei mažei Pepos filmuką jai prasidėjo obsesija. Tos pačios filmuko serijos jai iki šiol neatsibosta ir kaskart žiūri kaip naujas. Mes net stebėjomės, kaip jai neatsibosta, bet tada prisiminėm save vaikystėj kai žiūrėdavom tas pačias serijas po keliasdešimt kartų ir tada daugiau apie tai negalvojom.

Dabar kai tik pamatom kokį nors daiktą ar knygą su Pepa trumpai pagalvodami ar reikia (reikia) perkam. Tai dabar mažė turi vieną Pepos dėlionę, vieną knygelę su garsais, vieną knygą – dėlionę, kelias minkštas knygeles su istorijom, turėjo begalę spalvinimo knygelių, bei knygelių su lipdukais. Taip pat turi Pepos chalatą ir svarbiausia – pliušinę Pepą.

Savo pliušinę Pepą ji taip myli, kad nepaleidžia beveik iš rankų. O jei ir paleidžia, tai ji turi būti kur nors netoliese. Ji su ja miega, su ja valgo, su ja žaidžia, būna lauke, važiuoja į sodą, eina į darželį. Darželyje išvis Pepos nepaleidžia iš rankų. Prieš kelias dienas žiūrėjau nuotraukas iš kūno kultūros užsiėmimo kurio metu mažė nufotografuota šokinėjanti per kliūtis ir…rankoje Pepa. Beveik visose nuotraukose iš darželio ji su Pepa rankose. ar būtų lauke, ar per kūno kultūrą ar per muzikos pamokėles ar tiesiog grupėj. Kai grįžta iš darželio Pepa būna visa juoda. Tikriausiai voliojasi kur nors kartu su ja ant žemės. Jos Pepa jau tokia numylėta ir tiek patyrusi nuotykių, kad greitai praras savo spalvą ir formą.

O čia prie kelias dienas mažė pati nupiešė Pepą. Dar tik galva, bet su laiku manau pasimatys progresas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos