Barzdoto tėčio užrašai #77

Antroji adaptacijos savaitė.

Antroji savaitė prabėgo sklandžiau negu galvojom, tačiau buvo ir savų trūkumų. Savaitę pradėjom su ašarom. Matyt po savaitgalio mažė šiek tiek atprato, o galbūt dar visiškai neįprato prie daržo, tai palikus ją ir išeinant ji paleido ašaras. Kadangi ilgi atsisveikinimai ne į naudą nei man nei jai, auklėtoja bandė ją prablaškyti, o aš atsisveikinęs beveik iškart išėjau. Kai atsiėmiau ją po pietų miego ji buvo geros nuotaikos.

Kitą dieną ir neapsiėjom be ašarų. Auklėtoja sakė, kad greit nurimo, o tai svarbiausia. Kitom dienom jau apsiėjom be ašarų, ėjo pati į grupę. Visas dienas nuo antradienio vakarieniavo ir pasiimdavau ją iškart po vakarienės. Visada būdavo linksma, džiaugdavosi matydama, turėjo daug įspūdžių.

Nuo čia ir prasideda nelabai geri dalykai. Iškart po vakarienės grįžusi namo mažė vis kažko prašydavo valgyt, nors auklėtoja sakė, kad su valgymu problemų nėra ir valgo gerai. Tai arba valgo, bet visko nesuvalgo arba jai tiesiog per mažos porcijos.

Kitas dalykas – mažė anksti užsinori miego. Iki darželio ji buvo įpratusi gultis nakčiai apie 20:30. Keldavosi atitinkamai apie 8-8:30. Dabar kai keliamės gerokai anksčiau, apie 7val. tai ir vakare anksčiau užsinori miego. Tačiau ketvirtadienį ir penktadienį po darželio praėjus kuriam laikui pakeldavo isterijas iš nuovargio. Auklėtoja sakė, kad pietų miegą miega gerai, tai greičiausiai pervargimas ir įspūdžių gausa padarė savo. Tikimės, kad po kurio laiko ji įpras, nes jeigu taip bus visąlaik, tai bus labai labai negerai.

Pabaigai, adaptacija kol kas vyksta daugiau mažiau taip kaip ir tikėjomės – ganėtinai lengvai ir nuo kitos savaitės galėsiu ramiai grįžt iš atostogų nebijodamas sulaukti skambučio iš darželio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos