Barzdoto tėčio užrašai #74

Labas, darželi.

Išaušo ta diena kuomet per vieną dieną staigiai viskas pasikeičia. Dingsta dvejus metus buvusi rutina, prie kurios mes abu su žmona buvom įpratę. Dabar vėl reikės iš naujo visiškai nuo nulio kurtis naują rutiną. Bet tikiuosi, kad labai sunku nebus.

Atrodo, dar tik neseniai rašiau ir džiaugiausi, kad gavom vietą darželyje, o šiandien jau lydėjom mažę į pirmąjį susitikimą su auklėtoja ir susipažinimą su darželiu. Prieš tai kelis mėnesius po truputį aiškinom, kad po gimtadienio eis į darželį, kad ten bus daug vaikučių ir kad reikės likti vienai. Visi tokie pasakojimai apie darželį buvo lydimi kone isteriško laimės priepuolio ir galvos linksėjimu taip taip taip, aš noriu eiti į darželį. 

Per dvejus metus mes niekada nebuvom palikę mažės kam nors prižiūrėti. Nebuvo poreikio. Tačiau prie darželį paskutinėmis savaitėmis reikėjo vis tik pabandyti palikti ją su seneliais pažiūrėti kaip ji reaguoja į tai, kad mes kažkur išeinam ir mūsų nėra. Tai viskas baigėsi tuo, kad ji su mumis skubiai atsisveikino, maždaug jo jo, ate, varykit greičiau, noriu žaist. O grįžus ji mūsų net nepastebėjo ir nelabai iš tiesų ir rūpėjo, kad mes grįžom. Ir tada supratom, kad bėdų su darželiu nebus. Na, bent jau taip tikėjomės.

Taigi, atėjus į darželį mus pasitiko auklėtoja lauke. Nes taip iš anksto susitarėm. Kvietė ateiti po kelis tėvus, o ne visiems iš karto. Buvom tik mes ir vienas vaikas, kuris lanko daržą nuo vasaros pradžios. Pabuvom lauke. Pradžioj mažoji šiek tiek kuklinosi, bet paskui įsidrąsino, pradėjo žaisti su kitu vaiku. Susivaibino, kaip dabar madinga sakyti. Į mus net nekreipė dėmesio. Žmona išėjo į darbą, tai irgi nepasigedo jos labai. Paskui nuėjom apžiūrėti grupės. Labai faini nauji moduliniai priestatai. Viskas nauja, modernu, patogu ir gražu. Grupėje mažoji iškart nuėjo prie žaislų, pradėjo žaisti tiek pati, tiek su auklyte. Apie mane pamiršo visai. Ir kai vaiką reikėjo įkalbinėti eiti namo, nes jau laikas valgyti ir miegoti supranti, kad su adaptacija greičiausiai nebus jokių problemų. Tikiuosi.

Nuo rytojaus pradedam adaptuotis. Paliksiu mažę iki pusryčių iki pietų. Bet turiu nuojautą, kad taip lengvai man jos išsivesti namo nepavyks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos