Barzdoto tėčio užrašai #68

Parduotuviniai kaprizai.

Visiškai nelaukiau kuomet ateis tas metas, kai eiti į parduotuvę su maže reiks geležinės kantrybės ir bandyti kažkaip išgyventi ir užgesinti kaprizus. Parašiau taip, lyg būtų, kas laukia to meto. Nieks to nelaukia.

Bet tas laikas atėjo ir tenka kažkaip improvizuot ir ėjimą į parduotuvę padaryti kuo sklandesnį bei nežudantį nervinių ląstelių.

Taigi įvardinkim problemą – dvimetės ožiukai ir kaprizai parduotuvėje.

Sprendimo būdai? Leisti vaikui jaustis naudingu ir duoti nešti ką nors. Kaip tik prieš kelias dienas ėjom su maže dviese į parduotuvę šio to nusipirkti. Viskas vyko daugmaž sklandžiai iki tol, kol nepamatė jogurto su M&M’s tipo saldainiukais atskirai. Bandžiau vestis toliau, tai tik neleisdavo paimti už rankos, trepsėjo ir rėkė ne ne ne ne. Gerai, galvoju, reikia sprendimo. Turėjau krepšelyje panašų jogurtą tik su avižom. Sakau, va, imk, neškis. Baigėsi visi kaprizai, nešė tą jogurtą visa apsipatenkinusi ir vedė mane į kasą, kad greičiau nusipirkti tą jogurtą. Jai labai patinka pirkti, duoti prekes pardavėjai arba dėti ant savitarnos staliuko.

Taigi įvardinkim sprendimo būdą – duoti vaikui kokį nors daiktą. Panašų, dėl ko ir kilo skandalas, arba bet kokį. Mažei labai patinka jaustis naudingai ir padėti mums, todėl su mielu noru ką nors paneš.

P.s. Jeigu tai padeda mums, nebūtinai padės ir jums, bet pabandyti verta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos