Barzdoto tėčio užrašai #58

Taburetė – laiptelis.

Seniai seniai mūsų planuose buvo įsigyti laiptelį ar kopetėles mažajai. Galvojom, va, bus faina, galės pasiekti kriauklę ir pati plautis rankas, pasieks stalą virtuvėje ir galės padėti mamai gaminti maistą, ir šiaip pati galės pasiekti, ko jai reikia. Įsivaizdavimas šiek tiek prasilenkė su realybe.

Įsigijom. Iš maximos sulankstomą taburetę. Dabar tai jos geriausias ir mėgstamiausias daiktas. Visur tamposi su savimi. Ten, kur būnam mes ji atsitempia ir dalyvauja kartu. Dėl to, jog galės pati plautis rankas mes neklydom – visiškai pasiteisino. Jai ir taip visada patikdavo plautis rankas, ypatingai su muilu, o dabar vos tik pasakom, kad eisim plautis rankų pasiima kėdutę – laiptelį ir nešasi į vonią, pasistato prie kriauklės ir gražiai tvarkingai plaunasi.

Kai ateidavo laikas valytis dantis mažė staigiai pasiplaudavo. Kiekvienas dantų valymas buvo lydimas skandalų ir nepasitenkinimo verksmų. Naujoji kėdutė – laiptelis tas bėdas kažkaip stebuklingai išsprendė. Jai tiesiog patinka stovėti ant laiptelio ir kažką veikti, nesvarbu ar tai dantų valymas, kurio ji nemėgsta ar dar kas nors.

Iš kitos pusės, jeigu bent penkioms sekundėms paliekame vonioje šviesą, kai mūsų ten nėra, mažoji pasičiumpa savo laiptelį, beveik be garso nusliūkina į vonią, pasiima dantų šepetėlį – nesvarbu kieno – ir įsivaizduoja, kad užsitepa dantų pastą ir valosi dantis.

Tačiau dėl pagalbos virtuvėje mes šiek tiek pakeitėm savo nuomonę. Dažniausiai ji pasistato savo laiptelį kaip nors taip, kad beveik neįmanoma praeiti, įsitvirtina pozicijoje iš kurios gali viską pasiekti ir bando paimti kiekvieną daiktą nuo stalo: daržovę, indelį, neplautus indus, žalią mėsą, peilį. Mažoji pagalbininkė.

Bet šiaip laiptelis labai pasiteisino.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos