Barzdoto tėčio užrašai #49

Puodo reikalai.

Puodo reikalai yra labai rimtas reikalas. Tai tarsi žengimas į naują etapą. Kaip pas žydus berniukai tampa vyrais, taip ir čia tampama tikru vaiku. Įvykdoma pirmoji didžioji užduotis prieš darželį.

Prieš kurį laiką su puodo reikalais mums nelabai kaip sekėsi. Nelabai suprato, kam tas puodas reikalingas. Neįmanoma buvo visai pasodinti, nes būdavo verksmo. Arba naudodavo ne pagal paskirtį – atsisėsdavo ant jo piešti ar tiesiog pakimarint.

Bet paskutiniu metu ledai pajudėjo. Atsirado domėjimasis puodu. Atsirado ir supratimas, kam jis skirtas. Kelis vakarus iš eilės paguldydavau mažę, o po kurio laiko ji apsikakodavo. Bekeisdamas vis sakydavau, kad jeigu nori kaku, tai sakyk kaku. Ir ji gražiai ir švariai pakartodavo kaku. Bet gulėdama lovoj niekada garsiai nepareikšdavo to.

Vakar prieš miegą kažkaip išėjo apie tai kalba ir mažė, matyt, nugirdusi, pareiškė kaku ir atsinešė puodą, atsisėdo. Sėdėjo. Blaškėsi. Pamatydavo katiną tai viską pamiršdavo ir visas grožybes demonstruodama gaudydavo katiną. Tada besėdėdama pradėjo sauskelnę lankstyt, dėliot, matyt ruošėsi sau užsimauti po reikalo. Dar juokavom, kad gal vaikas greičiau išmoks sau pasikeist sauskelnes nei daryt ant puodo.

Žinoma, ji nieko nepadarė net ir visaip skatinama, jog mama apsidžiaugs. Bet, tai buvo didžiulis progresas puodo reikaluose.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos