Barzdoto tėčio užrašai #39

Sekmadienis. Pirmas persukto laiko rytas. Pasižiūriu į ant sienos kabantį laikrodį. Rodo 8 ryto. Girdžiu, kad mažė jau prabudusi ir kaip visada šneką kažką savo kalba. Viskas kaip visada, mažė prabudo savo laiku, aš jau irgi įpratęs tokiu metu keltis. Pasižiūriu į telefoną, o jis man rodo 7 valandas ryto. Nesuprantu bajerio. Ir tada prisimenu, kad iš mano galvos buvo visiškai išgaravęs tas faktas, kad naktį buvo persuktas laikas. Nu galvoju turėsim bėdos. Ilgai vargom, kol išmokėm mažę pačią užmigti ir džiaugėmės, kad ji turi savo rutiną. Kaip laikrodis eina gultis 20 valandą vakaro ir keliasi 8 valandą ryto.

Pietų miegas mažei 12 valandą. Taigi dabar gaunasi tokia situacija, kad atsikėlė ji savo laiku, tačiau pietų miegas ir nakties miegas bus valandą vėliau. Konfjūzas ir mums ir mažei. Pirmą dieną šiaip ne taip ištvėrė. Kitą rytą vėl prabudo 7 valandą. Dar valandėlę numigo ir atsibudo 8 valandą. Įdomu kaip bus rytoj, nes kažkaip reikia jai prisipratinti prie naujo laiko.

O sako, kad laiko sukiojimas yra labai gerai. Pats tai dar supranti, kad laikas pasislinko, bet kaip vaikui paaiškinti, kad ne, tu dabar nemiegosi, miegosi dar po valandos, nes toks tavo režimas. Negerai gaunasi.

2 Replies to “Barzdoto tėčio užrašai #39”

  1. Laukiu nesulaukiu kada baigsis šita nesąmonė pavadinimu laiko sukiojimas,,,,o dar ta tamsybe vos 16…:(

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos