Barzdoto tėčio užrašai #30

Žmona ilgą laiką norėjo mažei padovanoti skudurinę lėlytę. Ne šiaip bet kokią, o labai labai mielą ir tokią, kurios mažė nepaleistų iš rankų ir miegotų kartų. Pamatėm kažką panašaus AliExpress. Bet nutarėm dar prasibastyti iki BabyCity ir pažiūrėti ten. Susipakavom, susiruošėm ir išvarėm.

Šiaip su maže apsipirkinėjam labai retai. Vieną kartą pabandėm nuvažiuoti iki parduotuvės, pasisodinom ją į prekių vežimėlį, Ir viskas labai sklandžiai praėjo, mažė buvo neįtikėtinai rami, dairėsi aplink, tyrinėjo, nei karto nezirzė net.

Kiek kartų žmona pirko mažei žaislus, tai visada parodydavo jai, mažė „pasakydavo“ ar patinka ar ne ir pagal tai pirkdavo. BabyCity’je iškart atėjom į pliušinių žaislų skyrių. Rodėm vieną žaislą. Patiko. Sureagavo, bet taip meh. Rodėm antrą – nebuvo įdomus. Trečią – juokingas, bet nedomina. Ir kai iš lentynos gelmių žmona ištraukė retro stiliaus skudurinį kačiuką (su maskatuojančiom rankom ir kojom), mažė iškart pačiupo jį už rankos ir laikė. Ir nepaleido. Kiek rodėm kitus žaislus niekas nedomino. Išsirinko. Su tuo kačiuku taip ir vaikščiojo visą laiką kol buvo BabyCity, paskui ėjom iki Parko Outlet, kuriame visą laiką irgi laikė kačiuką. Kartais paimdavo ir prisiglausdavo. O kartais pamesdavo.

Užėjom į Maximą paskui. Labai pavargau ją laikyti ant rankų, todėl kol žmona rinkosi batus, o aš šlepetes pastatėm mažę. Stovėti ji nenorėjo, atsisėdo. Ir porelė šalia buvusi kiek mačiau ištirpo pamatę mažę. Nes ji sėdėjo, su kačiuku žaidė, burbuliavo kažką sau.

Per visą apsipirkinėjimą mažė buvo vėl neįtikėtinai rami, nei karto nesuzirzė. Tik kartais kaip paleisdavo gerklę sakydama MA MA MA MA MA. Net nuaidėdavo. VIsi atsisukdavo ir tirpdavo.

Visa kelionė mažę taip išvargino, kad paguldžius mažę į lovytę ji iškart apsivertė ant pilvo, iškėlė užpakalį aukštyn (taip ji visada miega) ir jau pradėjo migdytis, net nespėjau čiulptuko duoti. Užklojau.

Labanaktis

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos