Barzdoto tėčio užrašai #25

Kaip patiems pasigaminti žaislą, kad užimti vaiką geram pusvalandžiui ir pasimėgauti puodeliu kavos ar tiesiog pasiklausyti tvyrančios tylos. Jums reikės:

  • vieno stiklainio. Pageidautina mažo, nuo tyrelių/košyčių. Bus dar geriau, jei nusilupsit etiketes, geriau matysis turinys;
  • vieno čiulptuko.

Paimame stiklainiuką, atsukame kamštelį. Viena ranka laikome stiklainiuką, o kita paimame čiulptuką ir įdedame į stiklainiuką. Užsukame kamštelį. Duodame vaikui. Einame gerti kavos.

Šiandien, būnant sode, prigavome mažę taip bandant iškrapštyti čiulptuką iš stiklainio. Pasiėmė stiklainį, pamatė, kad jame čiulptukas ir viskas, reikia. Čiulptuką duodame tik miego metu, šiaip niekada jo negauna, nebent pražiopsom kur nors ir paliekam ant lovytės ar ant žemės ir mažė randa ir įsikiša. Ji geras penkioliką minučių sėdėjo ir bandė suprasti, kaip pasiimti čiulptuką iš stiklainio. Ir taip pasuka, ir kitaip pasuką – neiškrenta. Vėl pažiūri pro stiklainiuko dugną, įsitikina, kad jis viduje ir vėl varto stiklainiuką visaip bandydama rasti priėjimą prie čiulptuko.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos