Barzdoto tėčio užrašai #21

Mažė su kiekviena savaite darosi vis labiau panašesnė į žmogų. Turiu omeny tai, kad seniai baigėsi tie laikai, kuomet kur padėjom mažę ten ir radom. Dabar tik spėk gaudyti po visą kambarį. Nors dar tik šliaužioja, net ne ropoja keturiom. Neseniai išmoko sėdėti, tai būdavo šioks toks būdas kuriam laikui, kai reikia, nulaikyti ją vietoje. Sėdi sau ir žaidžia. Bet išmoko atsidurti ant keturių ir tik spėk pamatyti, kad ji jau šliaužia prie katino vandens indo.

O ir susišnekėti su ja įmanoma. Na, sąlyginai. Jeigu kas nors iš mūsų eina praustis, tai ji visiškai ramia, net šiek tiek patenkinta intonacija, pasako atia tia. Maždaug „eik eik, man bus tik linksmiau“. Mama arba tete panašu vis dar labiau nevalingi žodžiai, negu turintys prasmę. Tačiau kai kuom nors labai džiaugiasi, tai tada visa įsitempia ir išleidžia tokį ilgą giiiii garsą. Tai kol kas vienintelis jos žodis, kurį suprantame.

Mažei labai patinka muzika. Vos tik išgirsta melodiją, kuri jai patinka, tai pradeda linguoti, šypsotis, maivytis visaip. O kartais net ir dainos nereikia. Atsisėdam su maže vienas priešais kitą, aš pasiūbuoju ir ji mane atkartoja. Paskui palenkia galvą į šoną kaip šuniukas ir žiūri. Tada aš vėl palinguoju, ji – kartoja. Taip ir linksminamės.

Kol kas jos mėgstamiausia dainelė, pagal kurią belenkaip lingavo ir beveik šoko yra ši:

O bet tačiau, nuo pat pirmų dienų bandytas įskiepiti geras muzikinis skonis po biškį duoda savo vaisių. Šiandien po ilgo laiko, sakyčiau beveik metai praėjo, pasiėmiau į rankas gitarą. Kažkaip pagalvojau, kad jau mažei patinka muzika, gal gyva muzika jai dar labiau patiks. Na, ir kaip čia pasakius, patiko. Tačiau patiko tik tada, kai pradėjau groti sunkius rock’o riff’us. Kaip tikra metalistė pradėjo siūbuot galvą. Įdomu, įdomu, galvoju. Paskui vėl paleidau dainą, kurios labai įdėmiai klausėsi ir panašu visai patiko.

Man ir pačiam šita daina labai patinka. Ją išgirdus pirmą kartą, man ji jau pasirodė nostalgiška kažkokia. Labai gerai susiklausė ir nuo tada pradėjo patikti. Mažei, panašu, irgi pasirodė nostalgiška ir patiko. Toliau, Jared Leto. Gražiausias vyras, kaip sako mano žmona. Maže, panašu, jai pritaria, nes svaigo ir dūsavo kaip paauglė savo mėgstamiausio atlikėjo koncerte.

Ir pabaigoje – Corey Taylor. Šitą dažnai leisdavau būdamas su maže, kol žmona būna vonioje ar kažkur išėjusi. Labai grūzova daina, bet labai gražiai skamba ir gražus tembras. Vos išgirdo pirmus akordus pradėjo klykti ir šokinėti. Panašu, kad irgi patinka.

Laukia dar daug daug naujos muzikos, su kuria mažė susipažins.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos