Barzdoto tėčio užrašai #20

Jubiliejinis dvidešimtas barzdoto tėčio užrašas. Kaip tik ta proga, kad mažei tuoj bus septyni mėnesiai. Valio valio valio.

O dabar apie daiktus. Apie ne vietoj padėtus daiktus. Tiksliau, galvojom, kad visi daiktai guli savo vietose, bet mažė mus bando įtikinti, kad daiktai guli ne savo vietose. Mažė kaip robotas-dulkių siurblys. Padedam ją ant žemės, ji užsikuria, išsirenka krypti ir varo. Iš visų jėgų, lėtai, bet užtikrintai šliaužia link tikslo – negerai padėto daikto. Šiukšliadėžė mažės sauskelnėm turi būti ne ant žemės, o ant staliuko su visais jos grožio įrankiais. Nepasiekia šiukšliadėžės – ramiakas, galima varyti prie kitos aukos – ilgintuvas. Jis turi kabėti kaip nors kur nors tarp knygų lentynoje. Ir būtinai taip, kad nei vieno laido nebūtų ant žemės. Viskas turi kabėti ore.

Taip pat ir su žaislais. Jeigu žaislas patinka, tai viskas tvarkoj, žaidžiam kaip priklauso. Jeigu nepatinka arba jau nusibodo – mic drop’inam. Bet su tokia savage veido išraiška. Demonstratyviai ištiesia ranką į šoną ir numeta. Arba nusviedžia per pusę kambario. O aš kaip paklusnus ir negalintis jai pasipriešinti tarnas einu paimti to žaislo padėti į vietą. O kaip kitaip, princesę gi auginam.

Turim įsigyje tokį medinį namuką su nuimamu stogu, pro kurį reikia įmesti formeles iš IKEA. Pats namukas labai fainas ir pigus, jeigu kas nors tokio ieškosi. Tai va, namukas jai patinka. Bet tik tada, kai be stogo. Jeigu aš jai paduodu namuką, tai pirmu reikalu visada nuima stogą ir numeta kažkur už kilometro. Tada galima ramiai žaisti su visom formelėm, kurios yra viduj iki tol, kol nusibosta. Tačiau namukas turi būti be stogo. Padariau eksperimentą – kol mažė žaidė su visiškai kitu žaislu ir buvo pamiršus apie namuką, aš jam uždėjau stogą. Tai jin net neatsisukusi į namuką su ranka griebė stogą ir kaip metė. Pakartojau, vėl uždėjau stogą, vėl ta pati reakcija iš mažės, metė visus darbus tam, kad numesti namuko stogą. Trečią kartą lygiai tas pats.

Kas mūsų laukia toliau.

One Reply to “Barzdoto tėčio užrašai #20”

  1. Draugiskas patarimas – niekada nevadinkit savo dukros dulkiu siurbliu, net ir mintyse. Geriau tiesiog vardu, dukra ar mazybiskai. Po kurio laiko tikrai pamatysit pokyti. Pabandykit gal ir patiks. Juk tevai aukleja vaikus o ne atvirksciai.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos