Barzdos reikalai

Kas mane seka išskirtinai dėl barzdos dalykų, turbūt, pastebėjo, kad kurį laiką neatsiranda nei naujos informacijos, nei apžvalgų. Tiksliau, apžvalgos labai retai publikuojamos. Tai paaiškinama labai paprastai. Nusiperku vieną produktą ir jį naudoju tol, kol išbaigiu. O tai užtrunka ne trumpai. Su naudinga informacija ir straipsniais situacija prastesnė. Paaiškinimas – tiesiog neturiu noro to daryti.

Auginau barzdą, domėjausi, skaičiau straipsnius, žiūrėjau YouTube, pirkau produktus ir dariau jų apžvalgas. Buvau belenkaip susidomėjęs visu tuo reikalu, barzda yra jėga, barzda for life ir panašiai. Buvau įsitikinęs, kad man niekada neatsibos ir auginsiu barzdą visą savo likusį gyvenimą. Bet mano įsitikinimams buvo lemta subliukšti. Rudenį taip užsinorėjau kažkokių pokyčių, kad kelias dienas bandęs prisiversti, vis tik drebančiomis rankomis ir suskaičiavęs greitai iki trijų įjungiau trimerį ir palikau visą savo barzdą išskyrus ūsus kriauklėje. Buvo keista, bet įpratau ir visai patiko.

Barzda ataugo, galvojau grįšiu į senas vėžes, vėl turėsiu barzdą ir tik tokio laikino pokyčio ir tereikėjo. Tačiau, po kurio laiko, vėl nusivariau barzdą. Tik šįkart ir ūsus. Pagaliau po kelių metų pamačiau kaip iš tikro atrodo mano veidas. Ne taip jį atsiminiau, bet buvo smagu vėl pamatyti tą penkiolikmečio veidelį. Ir supratau, kad šiuo metu man labiau patinka būti be barzdos. Buvo neįtikėtinai nuostabus jausmas valgyti maistą, kai pusė jo nelieka ant ūsų ar barzdos. Niekas netrukdo po smakru, nesivelia į užtrauktukus, nereikalauja praktiškai jokios priežiūros. Pasaka tiesiog.

Kita svarbi priežastis – man tiesiog pradėjo nebepatikti kaip atrodo mano barzda. Priešingu atveju aš gal net nebūčiau galvojęs apie skutimą.

Galbūt tai laikina, galbūt po kurio laiko vėl atsiauginsiu, bet kol kas neapibrėžtam laikui atsisveikinu su ja. Bet tikri barzdočiai ištikimi savo barzdai! Galima būti barzdočiu ir be barzdos. Prijaučiu barzdotai bendruomenei, tik aš, matyt, nesu jai dar pasiruošęs.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos