Bardoto tėčio užrašai #42

Kažkurį vakarą susėdom visi virtuvėje. Tiksliau, susėdom mes su žmona. Mažė kaip suvalgiusi energizer’io vis lakstė aplink, šėlo, iš rankų į rankas keliavo. Žodžiu, normalus ramus pasisedėjimas.

Neseniai vyko Amerikos muzikos apdovanojimai ar kažkas panašaus. Nelabai žiūrim tokius dalykus, bet po kažkurio laiko pažiūrim internete pasirodžiusius vaizdo klipus iš tokių renginių. Paklausėm kaip Selena nusidainuoja. Tada dar keletą kitų. Tada Taylor Swift.

Buvau pasistatęs mažę priešais save ant kėdės. Šiaip visą laiką durniavo. Iki tol, kol išgirdo Taylor Swift. Tada iškart nurimo, sužiūro į ekraną. Nutaisė savo nustebusio vaiko mimiką, tada belenkaip apsidžiaugė ir pradėjo visaip šokti, linguoti. Žodžiu, užsitūsino vaikas.

Anksčiau, dar kol buvo mažesnė, aš ją bandžiau supažindinti su sunkesne muzika. Akivaizdu,kad jai nuo jos buvo nei šilta nei šalta, todėl nutariau nebebandyti. Namie praktiškai visą dieną skamba arba Pliusas, arba Gold FM. Teisinga muzika. Kažkada mažei dar patikdavo Abba. Kai tik išgirsdavo per radiją, tai pradėdavo šokti. Dabar jau nebelabai.

Šiandien ryte pusryčiaudama vos tik pamatė ir išgirdo skambant Swift iškart užsitūsino. Ir valgyt pradėjo. Ir viską suvalgė. Ir šiaip laiminga buvo.

Edit: pamiršau paminėti svarbiausią faktą. Visaip šokdama ir besimaivydama mažė rankoj laikė indelį su persimonais ir belenkaip skaniai juos valgė, nors prieš tai numetė likimo valiai.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos