Baras „BarKodas“ – iš mano pusės

Aš šiaip nesu mėgėjas vaikščioti po barus. Yra du barai, į kuriuos su mielu noru karts nuo karto įžengiu – 13 statinių Vilniaus baras Pilies gatvėj ir Barkodas, apie kurį toliau ir rašysiu.

Vieta 9/10

Baras yra pakankamai netradicinėj vietoj, atokiau nuo miesto šurmulio. Bet tai ir daro jį išskirtiniu ir patraukliu. Kadangi aš pats iš Antakalnio, man didelis privalumas, kad jis arti namų, nereikia bala žino kur trenktis. Baras įsikūręs Vilnius Tech Park teritorijoje – gera vieta parko darbuotojams susitikti po darbo. Patogu pasiekti iš aplinkinių rajonų, bet nepatogu specialiai važiuot iš kitų rajonų.
Vieta su potencialu tapti rajono traukos centru pavakaroti, bet tokio klientų srauto kaip centre vargu ar bus.

Aplinka 10/10

Aplinka nuostabi. Baras yra praktiškai vidury viso Sapiegų parko (Google maps vaizdas), todėl nesigirdi triukšmo nuo Antakalnio gatvės, aplink daug medžių, labai rami aplinka. Viduje erdvu, jauku, industrinis interjeras. Mane žavi paskutiniu metu industrinis interjeras, todėl man malonu ateiti. Baras turi didelę lauko terasą. Šiltom vasaros dienom žiauriai malonu sėdėti terasoj, ramybėj, tarp medžių, kai vienas kitas žmogus bare, ypač savaitgalį kai visi išsivažiavę. Jausmas lyg būtum ne bare, o užmiesčio sodyboj. Taip buvo 2017 m. vasarą/rudenį kai paskutinįkart ten buvau. Dabar turbūt daugiau žmonių.

 

Nuotrauka terasos vaizdui susidaryti…

Asortimentas, kainos 7/10

A___s (įrašykit trūkstamas raides) asortimentas pakankamai platus ir paprastesnio ir komleksiškesnio skonio savininkui bus ką išsirinkti. Negalima apie tai kalbėti, nueikit patys, pamatysit.
Baras turi šiokią tokią virtuvę. Ragavau užkandžius, tortiliją su gvakamolės padažu. Nežinau, ar viskas gaminta vietoj, bet porcija atrodo maždaug taip – apkeptas ir supjaustytas gabaliukais tortilijos lakštas ir gvakamolės padažo indelis (ar tik ne iš rimiako stiklainyje). Bet šiaip skanu. Ai, dar labai patiko mėsos (kumpelių, šoninės) ir sūrio rinkinukai. Rimto maisto ragauti neteko (ne to einu ten), apie jį kažkiek parašė Ančių Medžioklė. Visas maisto meniu
Kainos…antakalnietiškos. O gal tiksliau, kaip kokioj geroj Vilniaus senamiesčio gatvėje. Gėrimai nuo 2,50 (už paprastą), 3,50 (už plytas) (negalima minėti TO, tikiuos supratot). Ne kukliai. Bet aplinka atperka.

Personalas 7/10

Kai tik atsidarė ir pradėjom lankytis, tai personalas panašu tik pradėjo dirbti ir dar nelabai patys gaudėsi. Normalu, atleistina. Po poros mėnesių personalas pradėjo daugiau mažiau gaudytis aplinkoj, susistygavo darbą, bet kartais atrodydavo, kad užsakinėju pas sieną. Bent žodelį pasakykit… Nepaisant to, vistiek ateidavau.

Bendrai 8/10

Baras yra family friendly, tai pamatysit ir šeimą vakarieniaujančią, antakalnio hipsterius, atėjusius pagerti, žmonių kompaniją, atėjusią iš greitimo ofiso, bei šiaip visokių random žmonių. Vasarą buvo mano mėgstamiausia vieta ateiti praleisti ramiai vakarą ne namie, kai geras oras. Gera muzika (ne popsas), jauki atmosfera ypač vakare, kai terasoje įjungiamos lemputės, nuteikia melancholiškai, svarbiausia – arti pareiti namo ir nesitrainioja marozai ieškodami patelių arba šiaip atėjusių „ė, panėlė, nori linksmai praleisti vakarą?“ Pats eisiu čia dar ir kitiems rekomenduoju. Pasitempus personalui ir nebūnant susiraukus – būtų ledinė vieta.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos