Apžvalga – THE BLUEBEARDS REVENGE Cuban blend barzdos aliejus

PB050084

Kažkaip apie barzdas arba barzdos produktus paskutiniu metu ir rašau. Ruduo, daugiau laiko leidžiame namie nei lauke, todėl nei pasaulio pamatau, nei pafotografuoti pavyksta. O ir rudeniop suaktyvėja barzdojimo obsesija ir labai stipriai pradeda reikštis mano vidinis metalistas. Taigi rock on barzd’on.

Žmona InBeauty skelbtame konkurse laimėjo The Bluebeards Revenge piniginę, tai ta proga nusprendžiau pabandyti ir kurį nors jų produktą. Nors turiu du šiuo metu naudojamus aliejus, tačiau taip gavosi, kad abu jie saldaus kvapo ir nebeturiu nei vieno, pavadinkim vyriškesnio kvapo. Cuban blend skambėjo viliojančiai, taigi po kelių dienų jau turėjau jį savo rankose.

Šiaip pats aliejus toks labai per viduriuką. Turiu omeny tai, kad jis nei labai tirštas, nei labai skystas. Vos skystesnis už Man Cave ir gerokai skystesnis už Hairgum, kuris beveik kaip smala. Kadangi mėgstu tirštesnius aliejus, tai šis man dar patinka ir tinka.

Labai nustebau, kai pamačiau sudėtį, kurią sudaro: Olea europaea (olive) fruit oil, helianthusannuus (sunflower) seed oil, parfum. Kai tokia kukli sudėtis už tokią kainą, tai teoriškai galima pačiam susimaišyti alyvuogių ir saulėgrąžų aliejų ir gauti beveik tą patį. Labiausiai man patikusi sudėtis yra tų pačių Man Cave (scrollinti žemiau) ir Hairgum aliejų.

Kvapas labai įdomus. Ir saldus ir kartus vienu metu. Ryškus riešutų: migdolų, žemės, anakardžio riešutų mišinys kartu su vos juntamu tabako ar dūmų poskonių. Bet labai maloniai kvepia. Kvapas nėra stiprus ir erzinantis, bet ilgai išliekantis ant barzdos. Kol nosis neįprato prie kvapo tai visą dieną jaučiu tą aromatą.

Dozatorius turbūt pats nepatogiausias, koks tik gali būti. Kažkada turėjau jau tokį. Reikia kratyti gerą pusvalandį kol išlašės reikiamas kiekis. Mačiau pirkdamas, kad toks dozatorius, bet nepabūgau, žinau išeitį – tereikia nusipirkti pipetę. Arba kai pasibaigs kažkuris iš aliejų pakeisti dozatorių į kitą.

Apibendrinus, aliejus nėra kažkuom labai išskirtinis. Visiškai vidutinis, apie nieką, bet savo funkciją atlieka gerai. Gerai drėkina. Ir skaniai kvepia. Ar pirkčiau dar kartą? Tikriausiai taip.

Kur įsigyti: InBeauty, Mr. Beard, vyras24.lt
Kaina: 11,99-12,90
Mano nuomonė: neblogas

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos