Apžvalga – Reuzel barzdos balzamas

PA052715

Atėjo laikas, Mr Bear Family balzamas jau į pabaigą, prisireikė naujo. Kažkaip vis matydavau jį tai vienoj internetinėje parduotuvėje, tai kitoje, bet vis nepirkadavau. Bet šiandien jis štai, mano rankose. Bandom.

Vos tik gavau žinutę, kad balzamas paštomate nubėgau jo pasiimti. Atsidariau pauostyti. Tas kvapas kaip deja vu pasiekė mano uoslės receptorius – toks pažįstamas kvapas, bet nežinau koks. Pasigooglinau. Masculine, deep woods scent. Tačiau vakare supratau, kad kvapas man primena odą. Ir, galbūt, šiek tiek kažkokio saldumo jaučiasi. Vanilė.  Panašiai kaip šis balzamas kvepia odinės piniginės. Arba odinis automobilio salonas. Gerai tai ar blogai spręsti jums. Man, asmeniškai, kvapas žiauriai geras. Ir ilgai išliekantis. Pirmom naudojimo dienom jausdavau iki vakaro. Tačiau kvapas ne erzinantis. Maloniai dvelkiantis po nosim, bet ne per stipriai.

Pats balzamas yra pakankamai kietos konsistencijos. Sunkokai kabinasi nagu, ilgai tirpsta tarp rankų, tačiau be gumuliukų. Užteptas išlaiko barzdą tvarkingą visą dieną net ir nešukuojant. Kitaip sakant, fiksacija – gera. Barzda būna drėkinama, tačiau per daug neblizga kaip nuo kai kurių kitų balzamų.

Sudėtis: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Beeswax, Lanolin, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Oil, Hamamelis Virginiana (Wich Hazel) Extract, Urtica dioica (Nettle) Extract, Equisetum (Horsetail) Arvense Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Linalool, Coumarin, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal.

Kaina: ~15€
Svoris: 35g
Įvertinimas: 3/3

2 Replies to “Apžvalga – Reuzel barzdos balzamas”

  1. Čia kaip suprantu tas klasikinis, ne naujasis medienos su prieskoniais kvapo balzamas?
    Tuomet nesutikčiau su konsistencijos aprašymu. Aš sakyčiau jis labai lengvai kabinasi ir lengvai tirpsta.

    1. Taip, klasikinis. Gal mano koks pašąlęs rytais būna :) O šiaip, lyginant, pavyzdžiui, su jau minėtų Mr Bear Family, Reuzel man kietesnis pasirodė.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos