Apžvalga – Renee Blanche barzdos serumas

Kiek metų bandau užsiauginti bent kažkiek tankesnę barzdą vietoj išretėjusios, primenančios vienos vietos plaukus, barzdos. Matyt nelemta, prastas plaukas. Tačiau kažkada eilinio apsipirkimo metu, Eurokose akis užkliuvo už buteliuko , kuris kaip rašoma turėtų suteikti tankios barzdos efektą. Nu galvoju – pabandysiu.

952cfa9798fcb710fa7aa1af1dbc4983_166_2

Pabandžiau ir nenusivyliau.

Eurokoso puslapyje rašoma: Serumas – želė konsistencijos skystis padeda sukurti tankios barzdos efektą. Sukurtas išretėjusioms barzdos sritims prižiūrėti. Sinergetinis drėkinamųjų, veikliųjų medžiagų ir vitaminų poveikis aprūpina odą ir plaukų folikulus maitinamosiomis medžiagomis, skatina veido plaukų augimą ir padeda sukurti tankios barzdos efektą.

952cfa9798fcb710fa7aa1af1dbc4983_165_1

Įspūdžiai: tepuosi kiekvieną rytą jau gal kokį mėnesį. Trumpai. Išretėjusioje vietoje nauji plaukai augti dar nepradėjo, bet turbūt ir nepradės. Tačiau pasitepus ir iššukavus barzda iš tiesų atrodo tankesnė, nei šiaip yra. Efektas laikinas, trunka gal 3-4 valandas, jeigu nesusivelia barzda. Pašukavus iš naujo, efektas dar truputį jaučiamas. Rekomendacijų, kaip dažnai tepti nėra, tai manau galima ir kelis kartus per dieną pasitepti, norint išlaikyti tankumą.

Serumas pakankamai greitai įsigeria į odą, todėl nelieka nemalonaus drėgnumo jausmo. Malonaus ir nestipraus aromato. Bendrai produktu esu patenkintas ir naudosiu toliau.

Eurokos puslapis

Standartinė kaina: 7,49Eur. Tačiau pirkau Parkas Outlet, kur jam visada taikoma 15% ar 20% nuolaida, nepamenu.

2 Replies to “Apžvalga – Renee Blanche barzdos serumas”

  1. Nah, gaila, bet tikrai nėra natūralaus būdo pravešlint barzdą. Kas arčiausiai tikro vaizdo – būna purškiami „hair fibers“ tokie, bet ir tai vakare nusiplauna ir fsio.
    Gaila, kad ir ištas neduoda ilgo efekto. Man pačiam kol sušukuota tai gerai atrodo, ber prasivelia, tada matosi praskiri plaukai ir išvis chujovai atrodo :D

    1. Šitas serumas irgi nepasakyčiau,kad labai gerai veikia. Ilgiau panaudojus. Naudoju tik tam,jog ale skatina augimą. Antrą kartą nebepirksiu

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos