Apžvalga – RENEE BLANCHE barzdos aliejus

Ilgai mąsčiau, ar pirkti šitą aliejų, kadangi turiu šios firmos barzdos serumą, kuris iš pradžių patiko, bet ilgiau panaudojus supratau, kad nelabai naudingas daiktas. Bet visgi nusprendžiau duoti dar vieną šansą šiam prekės ženklui ir nusipirkau pabandymui aliejų.

Kur įsigyti: Eurokos
Kaina: 7,49€ 
Mano nuomonė: neblogas

P9040372

Pirmas dalykas, kuris krenta į akį, o tiksliau į nosį – tai kvapas. Sodrus ir stiprus gvazdikėlių, cinamono kvapas. Saldžiai aštrus. Užsitepus patampu vaikščiojančiu karšto vyno prieskoniu ir palieku po savęs kvapo šleifą. Neįprasta, kadangi visi mano aliejai yra labiau, sakykim vyriško kvapo. Tai šitai maloniai nustebino ir labai patiko.

Antras dalykas – dozatorius! Kodėl visi aliejai negali būti su pompa. Atidarei, nuspaudei, uždarei. Paprasčiau nebūna. Greita, paprasta, patogu ir ekonomiška. Daugiau nėra ką pridurt – pasaka.

Konsistencija – skystas. Kaip ir B.Barber barzdos aliejus apie kurį kažkada rašiau. Neturiu nieko prieš skystus aliejus. Jų gal tada šiek tiek daugiau reikia norint patepti barzdą, bet poveikio prasme skirtumo nėra.

Vienintelis dalykas, kuris mane glumino ir vertė mąstyt pirkti ar ne – sudėtis. Nemažai natūralių aliejų, bet ir nemažai cheminių komponentų. Žinoma, jie nėra kenksmingi, kitaip produktas nebūtų skirtas naudojimui ant veido. Dauguma jų kaip naudojami kaip rišamoji medžiaga, aliejaus pakaitalas ar tiesiog aromatizatorius. Tas liūdna, nes įmanoma už panašią kainą sukurti visiškai natūralų produktą tik iš natūralių aliejų. Bet yra kaip yra. Nekreipiant į tai dėmesio, viskas yra gerai.

Labai nėra daug ką pasakoti apie šį aliejų. Geras pasirinkimas mažai reikliems barzdočiams, kurie nori neblogo, skaniai kvepiančio aliejaus už prieinamą kainą. Savo funkciją atlieka gerai, o to ir reikia iš aliejaus.

P.S. Nuo šiol visos produktų apžvalgos yra suskirstytos pagal kategorijas: aliejai, prausikliai, balzamai ir kitos formavimo priemonės ir tiesiog kitos barzdos prekės. Bus šiek tiek paprasčiau orientuotis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos