Apžvalga – PRORASO Wood & Spice ūsų vaškas

PB270131

Kol ūsai trumpi, tai ir ūsų vaškas nėra labai reikalingas. Tiksliau visai nereikalingas. Tačiau, dabar mano ūsai pakankamai ilgi, nusprendžiau išbandyti ūsų vašką.

Tai, beje, pirmasis mano kada nors naudotas ūsų vaškas. Neturiu su kuom palyginti veiksmingumo, todėl ši apžvalga bus daugiau įspūdžių pasidalinimas.

Vaško veiksmingumu esu patenkintas, lyginant su tuo, kaip mano ūsai atrodo be jo. Šiandien prieš darbą nedideliu kiekiu suformavau vieną pusę ūsų, tada – kitą. Ir išvažiavau į darbą. Vaško konsistencija kaip labai tiršto kremo. Labai tiršto. Tas, galbūt, patogu – pasėmei ir tepiesi. Pradžioj tik pasitepus ūsai buvo labai kieti (tiesiogine žodžio prasme), gerai formavosi ir gerai laikėsi forma. Po kokių 2-3 valandų pastebėjau, kad ūsai tapo minkštesni, negu tik pasitepus vašku. Tačiau savo formą išlaikė. Po maždaug 5-6 valandų, į darbo pabaigą atrodė, kad vaškas visiškai susigėrė arba išgaravo, jo ant ūsų nesijautė, tačiau ūsai nors ir nebe taip, tačiau savo formą kažkiek laikė. Nors vienas kitas plaukas įlįsdavo į burną. Per visą dieną kaskart vis pariesdavau ūsus, kad įgautų pradinę formą.

Taigi, praeina maždaug 4 valandos kol nusilpsta stipri fiksacija ir 8 valandos kol beveik visai nebelaiko. Sakyčiau visai geras rezultatas. Ypač dirbant, valgant ir geriant.

Kvapas toks pats kaip ir Proraso Wood & Spice prausiklio. Tačiau ne toks stiprus. Pasitepus ūsus jaučiasi kvapas, tačiau neerzina nosies intensyviu kvapu.

Kitas geras dalykas – nelieka sudžiuvusių vaško gabalų, kaip būna su kitais kietais vaškais. Šis gerai pasiskirsto ir jo visiškai nesimato.

Sudėtis: Water, Beeswax, Sodium Cetearyl Sulfate, Shea Butter, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Menthol, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin.

Kur įsigyti: Eurokos (mačiau tik internete), MrBeard.lt, Douglas, InBeauty
Kaina: 9,49 – 9,99
Mano nuomonė: likau patenkintas

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos