Apžvalga – PRORASO Wood & Spice barzdos prausiklis

PB050094

Man labai lėtai naudojasi prausikliai, todėl labai retai juos perku. Arba perku dažniau, turiu du-tris ir tada amžinybė praeina, kol pasibaigia. Šis atvejis toks ir buvo. Užsukau į InBeauty pasižvalgyt, atsiimt užsakymo. Bet nesusilaikiau ir nusipirkau dar vieną žaisliuką. Turėjau Proraso aliejų, labai patiko ir labai skaniai kvepėjo. Dabar turiu prausiklį, tik kito aromato.

Kadangi tai mano trečias skystas nuplaunamas prausiklis, todėl mažai turiu su kuo palyginti. Iš visų turėtų šitas manau kol kas labiausiai patinka. B.Barber, kurį gavau dovanų kažkada ir buvo mano pirmasis prausiklis apskritai, irgi patiko. Nors ir skystas, bet kažkaip nusiprausus gerai būdavo. Ir nuplaudavo, ir odos nesausindavo. Ir žiauriai ilgam užtekdavo. Beveik metams. Man Cave prausiklis man kažkaip neprilipo. Nors didžioji dalis Man Cave produkcijos man labai patinka, bet prausiklis nelabai. Tiek pakuotė, kuomet pusė prausiklio lieka kamštelyje ir džiūna ten, tiek prausiklis man atrodo, kad sausina šiek tiek mano odą. Kai darysiu pabaigtų produktų atnaujinimą, tai pakalbėsiu plačiau.

Šis Proraso prausiklis, kaip ir minėjau, kol kas yra mano favoritas. Gerai išplauna barzdą nuo kitų produktų likučių, nuo purvo, nesausina labai, barzda tampa minkštesnė. Žinoma, iškart būtina užsitepti aliejų iki pilno rezultato. Ir labai skaniai kvepia.

Aromate dominuoja mediena, šiek tiek viskio, tabako poskonis susimaišęs su vos vos juntamu prieskonių: cinamono, gvazdikėlių aromatais. Labai ryškus ir stiprus kvapas, išliekantis pakankamai ilgai ir juntamas net po aliejaus. Pirmą dieną niekaip negalėjau nustoti uostyti.

Pompa – yra turbūt geriausias skysčių dozavimo mechanizmas, koks tik gali būti. Turiu aliejaus buteliuką su pompą ir dabar prausiklį. Nerealiai patogu. Pasistačiau buteliuką prie kriauklės, tai tik nuspaudžiu, išsivalau barzdą ir nusiplaunu. Net nepaliečiu buteliuko. Mėgstu tokias pakuotes.

Ar pirkčiau dar kartą? Žinoma. Apskritai, visa Proraso produkcija, mano nuomone, yra verta dėmesio ir yra kokybiška.

Kur įsigyti: InBeauty, sukausa.lt, Douglas, Mr. Beard, vyras24.lt
Kaina: 11,99€ – 12.99€
Mano nuomonė: rekomenduoju

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos