Apžvalga – Proraso Cypress & Vetyver barzdos aliejus

Aš jau, turbūt, pasiekiau tą stadiją, kuomet perku naujus dalykus ne tada, kai jie man pasibaigia, o tada kai noriu pasirinkimo. Pypėc fancy life. Žmona darėsi užsakymą internetu, tai tuo pačiu paprašiau keletos dalykėlių ir sau. Apie vieną iš jų dabar plačiau.

Pardavimo vieta: InBeauty, Kristiana, Douglas ir kitur.
Kaina: ~12€
Mano nuomonė: rekomenduoju

P6300022
Fotografuota: Olympus E-PL7 + Helios 44M-4 f2/58

Pirkome iš InBeauty internetinės parduotuvės. Noriu pagirti – žiauriai greitas prekių pristatymas – kitą dieną po užsakymo, gražiai ir tvarkingai supakuota, o dar ir dovanų įdėjo. Pakankamai gausus barzdos prekių ir šiaip vyriškų prekių pasirinkimas. Būna neblogų nuolaidų. Vienu žodžiu – ledas. (Savanoriška reklama)

Apie aliejų. Konsistencija aliejus labai panašus į Man Cave barzdos aliejų – jaučiasi, kad kažką užsitepei ant barzdos. Labai ilgai išlaiko barzdą sudrėkintą ir padaro ją belenkaip blizgančią. O svarbiausiai – nerealiai skaniai kvepia. Kipariso, eglišakių, eukalipto, mėtų aromatai. Labai stiprus aromatas, bet ne įkyrus. Ilgai išlieka. Kol nenuplaunu barzdos tol ir kvepia. Supratau, kad mano mėgstamiausia kvapai vyriškos kosmetikos yra gamtos aromatai – mėtos, spigliuočių aromatai, riešutai ir panašiai. Niam niam.

Geriausias dalykas – pipetė! Žiauriai patogus dozavimas. Patogiausias iš visų aliejų, kuriuos bandžiau. O jų net du, vau. Kiek reikia lašų tiek ir patenka ant barzdos, o ne kažkur aplink ar ant žemės bandant išpurtyti bent lašiuką.

Daugiau nėra ką pridurti – žiauriai geras aliejus, geras kvapas – kvėpėsit mišku, bet nebūsit mediniai (kai gerumo prikolas) rekomenduoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos