Apžvalga – PERCY NOBLEMAN Signature Scented barzdos aliejus

PC080145

Antras produktas iš Percy Nobleman Beard Grooming Kit.

Šį aliejų naudoju retai. Saugau jį ypatingom progom. Tai yra tada, kai reikia užsitepti barzdos aliejų, tačiau nesinori jokių kvapų ir dirgiklių tą dieną. Nors jis ir turėtų būti su kvapu, kadangi scented, tačiau aš jokio kvapo nejaučiu. Vos vos juntamas kažkoks saldus, drėgnos žolės aromatas, bet jis toks silpnas, kad juntamas tik uostant patį buteliuką. Tas ir gerai, nes kartais nusibosta stipriai kvepiantys aliejais.

Konsistencija – nei skystas, nei labai tirštas. Klasikinis. Užtat labai gerai drėkiną odą ir barzdą. Lyginant su kitais aliejais, kuriuos turėjau, šitas patiko tuo, jog ilgesnį laiką barzda neišsausėja, būna minkštesnė.

Pirmą kartą man šio aliejaus užsilašinti išvis nepavyko. Ir kračiau, ir daužiau ir visaip bandžiau išpurtyti. Jokio rezultato. Aliejus kaip buvo viduje taip ir liko ten. Tik kai nusprendžiau suspausti buteliuką pavyko užsilašinti jo. Bet pats buteliukas sunkiai pasispaudžia. Tai reikia pasistengti dar, norint pasinaudoti šiuo aliejumi. Šitas dozatorius labai nepatogus. Atskirai, o ne rinkinyje, parduodamas aliejus turi pompą, kas yra žiauriai gerai.

Tiesą pasakius, aliejus labai didelio įspūdžio man nepaliko. Jis geras, sudėtis jo labai gera, barzda išlieka drėgna ilgiau, prabangus prekės ženklas. Bet man kažko trūksta. Trūksta charakterio. Man patinka jausti aliejaus kvapą. Man patinka, kai aliejus skaniai kvepia. Taigi toks scented, bet bekvapis aliejus man yra gerai, kai norisi pailsėti nuo kvapų, bet kai norisi kvapų, šis tam nebe tinka.

Sudėtis: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil.

Kur įsigyti: Douglas, klipshop.lt, MrBeard.lt, patikrintalaiko.lt, InBeauty.lt. Būtent šis buteliukas yra iš šio rinkinio.
Kaina: 29,99€ už 100ml
Mano nuomonė: aliejus geras, bet man neprilipo.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos