Apžvalga – Percy Nobleman medinės barzdos šukos

Mano manymu, kiekvienas barzdočius turi turėti šukas, kurios labai gerai šukuotų, nepeštų plaukų ir būtų gražios. Kurį laiką svajojau apie tokias ir įsigijau.

Kur įsigijau: InBeauty
Kaina: 24,99€ (su pritaikyta nuolaida gavosi apie 21€)
Mano nuomonė: labai rekomenduoju

P7020029

Žinoma, visada galima rasti pigesnių alternatyvų, pavyzdžiui Assorti parduotuvėje Noberu of Sweden barzdos šukos. Kodėl pirkau šitas? Kad jau žmona darėsi užsakymą iš InBeauty, ir kad nesidaryt atskirai užsakymo iš kitur, bet pagalvojau velniop, gal bent geros šukos bus.

Aš šiaip niekada gyvenime neturėjau gerų šukų, o ypač barzdai. Paskutiniu metu naudotos šukos buvo kažkokios kainavusios porą eurų. Jos gal ir iššukuodavo visus veltinius, tačiau beprotiškai pešdavo barzdą ir išraudavo plaukus. Tragedija.

P7020030

Vis gi naujosios šukos iš tiesų labai geros. Kadangi jos turi platesnius ir strėlės formos dantukus, todėl jos labai švelniai šukuoja, iššukuoja visus veltinius, bet visiškai nepeša plaukų. O kadangi jos medinės, todėl šukuojant aliejumi išteptą barzdą įsigeria malonaus aromato. Tai nėra taip svarbu ar naudinga, bet maloni smulkmena.

Kitas dalykas – gražus, elegantiškas, klasikinis retro stiliaus dizainas. Tokias šukas patogu nešiotis su savimi ir esant reikalui pasišukuoti – bus ne gėda išsitraukti. Tai vėlgi smulkmena ir skonio reikalas, bet man patinka turėti gražius daiktus. Svarbiausia jos atlieka savo funkciją – labai gerai šukuoja. Ir atrodo labai fancy. Beje, jos labai gerai tinka ir galvos plaukams šukuoti.

Kartu su šitom šukom naudoju ir barzdos šepetį. Apskritai, rekomenduočiau turėti ir šukas ir šepetį. Šukomis iššukuoju stambesnius veltinius, o su šepečiu iššukuoju smulkesnius veltinius ir formuoju barzdą. Barzdos šepetys dar gerai tuo, jog galima ištreniruot plaukus augti į tinkamą pusę, kad būtų mažiau pasišiaušę ir atsikišę į visas puses ir visi augtų gražiai į vieną pusę.

Jeigu norisi vaizdinės medžiagos kuo skiriasi šepetys nuo šukų, siūlau pasiklausyti šito bičo. Rekomenduoju pažiūrėti daugiau jo video.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos