Apžvalga – PERCY NOBLEMAN barzdos balzamas

PC080148

Kaip ir ūsų vaško, taip prieš tai niekad neturėjau kieto barzdos balzamo. Kadangi neturiu su kuo palyginti, todėl tai bus pasidalinimas įspūdžiais.

Turėjom su žmona dalintis dovanomis per Kalėdas, tačiau neiškentėm ir apsikeitėm dovanom dar lapkričio pabaigoje. Gavau (užsiprašiau) dovanų Percy Nobleman Grooming Kit į kurį įeina barzdos aliejus, prausiklis, balzamas ir ūsų šukos. Todėl dar bent dvi apžvalgos laukia.

Pirmas dalykas, kurį padarau, kai nusiperku kažką naujo – pauostau. Yra žmonių, kuriem kvapas nesvarbu arba nori kuo neatralesnio kvapo arba visiškai be kvapo. Man patinka, kai, pavyzdžiui, barzdos aliejus skaniai kvepia. Šį balzamą priskirčiau prie neutralių/natūralių kvapų kategorijos. Pauosčius šį balzamą pirma šovusi į galvą mintis – miškas. Miško kvapas. Žemės, samanų, medienos, riešutų kvapas. Be papildomų kvapiklių. Neutralus sudedamųjų dalių kvapas.

Mano barzdai užtenka mažiau nei pusės nykščio nago dydžio balzamo kiekio. O gal net ir tiek per daug, nes užsitepus ant barzdos, rankos lieka blizgančios. Tačiau balzamas nėra labai riebus. Rankos net be muilo gerai nusiplauna. Pirmą kartą užsitepus balzamą net nustebau – barzda blizgėjo, atrodė labai gražiai ir sveikai, gerai šukavosi ir nesivėlė. Tokia blizganti ji išbuvo geras 6 valandas. Per tą laiką kiek liečiau barzda nebuvo išsausėjusi. Ji buvo minkšta ir perbraukus pirštais jautėsi, kad vos vos rieboka dar. Paskui, matyt, viskas susigėrė, nes dingo blizgesys, bet dar nebuvo pilnai išsausėjusi.

Balzamas labiau drėkinamasis nei skirtas formavimui. Gerai drėkina, bet formos labai gerai nelaiko. Tačiau, kadangi mano barzda pati iš savęs labai sausa ir net po aliejaus greitai išsausėja, šis balzamas man patiko. Ateity tikriausiai naudosiu ne tik šį, bet norėsiu pabandyti ir kitas alternatyvas.

Sudėtis: Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba (Beeswax), Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cedrus atlantica (Cedarwood) Bark Oil, Citrus Sinensis (Orange) Peel Oil Expressed, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Leaf Oil, Tocopherol, Limonene.

Kur įsigyti: Inbeauty: rinkinys arba vienas, Douglas, MrBeard.lt, klipshop.lt, patikrintalaiko.lt
Kaina: 23,99-24,99
Mano nuomonė: likau patenkintas

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos