Apžvalga – MR BEAR FAMILY Woodland bardos aliejus

P1120144

Šį aliejų nusižiūrėjau kažkaip visai netyčia, kai ieškojau norimo aromato ir už neblogą kainą. Visi dabar mano turimi aliejai arba saldūs arba bekvapiai arba labai paprasti. Norėjosi kažko įdomaus. Vasariškų pušų kvapo aliejus – būtent tai, ko reikėjo šiuo metu mano sielai, troškančios pavasario.

Pirkau iš hipster.lt. Rinkausi atsiėmimą vietoje. Pavilnys, bet visai prie pat Naujos Vilnios. Bet labai norėjau gauti tą pačią dieną, tai tą pačią dieną po poros valandų ir gavau aliejų. Nuvažiavau ir atsiėmiau. O paskui dar dovanų ir hipster.lt šukas gavau. Nu išvis ledas. Ačiū!

Apie patį aliejų. Atsukau, pauosčiau ir iškart supratau, kad tai yra tai, ko man reikėjo. Stiprokas, bet labai malonus pušų kvapas. Kažkada uosčiau pušų eterinį aliejų, kvapas labai panašus, bet silpnesnis.

Iškart tą patį vakarą ir išbandžiau aliejų. Nežinau kodėl ir ar taip gali būti, bet aliejus man pasirodė sausokas. Kaip aliejus gali būti sausas, nu aš visai jau nuprotėjau. Nepagailiu aliejaus, bet toks jausmas, kad jo nesijaučia ant barzdos. Keistas jausmas. Tačiau barzda blizga, ant odos irgi jaučiasi aliejus – reiškia jo ten yra. Reikia gal įprasti prie to „sauso“ aliejaus jausmo. Nepaisant to, savo funkciją aliejus vis tik atlieka.

Kvapas ant barzdos vėlgi malonus, ne stiprus ir ne erzinantis. Kaip ilgai išlieka pasakyti sunku, nes nosis greitai įpranta prie kvapo ir nebeužuodžiu. Tačiau kai žmona po kelių valandų pauostė barzdą sakė, kad šioks toks kvapas dar yra.

Kol kas vienas mano mėgstamiausių aliejų šiam momentui. Tikiuos nuomonė ir nepasikeis. Yra kitų aromatų, kuriuos noriu išbandyti – kalnų ir citrusų kvapas. Citrusų nelabai domina, bet kalnų mielai išbandyčiau.

Sudėtis: Prunus armeniaca kernel oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Simmondsia chinensis seed oil, Argania spinosa kernel oil, Rosa canina fruit oil, Amyris balsamifera bark oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Lavandula angustifolia flower oil, Aniba rosaeodora wood oil, Juniperus virginiana oil, Pinus sylvestris oil, Linalool, Santanum album oil, Limonene, Geraniol, Tocopherol, Helianthus annuus seed oil

Kur įsigyti: sukausa.lt, hipster.lt, vyras24.lt
Kaina: 15,55€
Mano nuomonė: man patiko, kol kas favoritas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos