Apžvalga – Mr Bear Family Wilderness barzdos aliejus

P7212129

Oooo kaip aš seniai nerašiau apžvalgos. Praėjo kokie du šimtai metų nuo paskutinės mano apžvalgos. Po ilgo ilgo laiko pribaigiau savo kelis turėtus aliejus ir prisireikė naujo. Kažkaip net beveik negalvodamas supratau, kad tai bus Mr Bear Family. Vieną jų aliejų turėjau, apie jį galima pasiskaityti čia. Tik aromatas dabar kitoks.

Apie patį aliejų. Jeigu skaitėte pirmąją apžvalgą, tai dabartinis wilderness savo konsistencija beveik niekuom nesiskiria nuo prieš tai turėto woodland. Šis gal tik vos vos riebesnis atrodo. O tai tik geriau – geresnis drėkinimas.

Kvapas. Mr Bear turi trijų kvapų aliejų. Woodland – pušų kvapas. Citrus – citrinų. Ir wilderness – miško kvapas. Kvapas, iš tiesų įdomus. Pradžioj kai tik gavau ir atidariau jautėsi beveik vien tik pušų kvapas. Beveik niekuom nesiskyrė nuo prieš tai turėto woodland. Po kurio laiko kvapas išsigrynino ir kvepia vos vos pušim, gaiviu kalnų oru, šiek tiek citrusais ir kažkur tolumoje jaučiasi gėliški aromatai. Kvapas gaivus, neįkyrus, nestiprus, malonus ir lengvas. Tinka turintiems labai jautrią uoslę arba nemėgstantiems stirpių aromatų.

Dozavimas – pipetė.

Gaila, kad šio aliejaus taip mažai, tik 30ml. Norėčiau turėti kokį puslitrinį butelį, kurio užtektų dešimtmečiui ir uostyčiau uostyčiau uostyčiau.

Sudėtis: Prunus armeniaca kernel oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Simmondsia chinensis seed oil, Argania spinosa kernel oil, Citrus limon peel oil, Limonene, Rosa canina fruit oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Citrus aurantium bergamia fruit oil, Lavandula angustifolia flower oil, Aniba rosaeodora wood oil, Linalool, Citral, Santanum album oil, Geraniol, Tocopherol, Helianthus annuus seed oil

Kaina: ~15€
Įvertinimas: 3/3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos