Apžvalga – MR BEAR FAMILY barzdos balzamas

P1120150

Balzamą pirkau kartu su Mr Bear Family barzdos aliejumi. Vis laužiaus, laužiaus, mąsčiau, bet vis tik paėmiau ir nusipirkau. Norėjau turėti komplektą aliejus + balzamas.

Pirmas įspūdis – balzamas kaip ir aliejus kvepia pušimi. Silpniau, labiau jaučiasi aliejai ir vaško natūralūs aromatai.

Pirmą kartą pabandžius balzamą, jaučiasi skirtumas nuo mano turimo Percy Nobleman balzamo. Percy yra gerokai minkštesnis, lengviau paimti, lengviau tirpsta tarp delnų. Mr Bear yra žymiai kietesnis, reikia pastangų norint bent kiek sugriebti balzamo. Sunkiau tirpsta tarp delnų, reikia ilgiau trinti. Tačiau ištirpęs gerai tepasi. Ir be gumulų.

Mr Bear balzamas geriau išlaiko barzdos formą, geriau fiksuoja. Matyt dėl to, kad yra kietesnis. Taip pat gerai drėkina. Barzda net po visos darbo dienos nebūna išsausėjusi. Nepalieka stipraus blizgesio.

Aromatas, kaip ir minėjau prieš tai, nėra stiprus. Užsitepus ant barzdos, kvapas dar vos vos jaučiasi, bet greitai pranyksta. Iš dalies gerai, nes kvapas neatsibosta ir nepradeda erzinti. Ko visai nesinorėtų, nes pušų aromatas labai malonus. Bet net ir tokie kvapai su laiku gali nusibosti ir pradėti erzinti.

Sudėtis: Butyrospermum parkii butter, Cera alba, Lanolin, Prunus armeniaca kernel oil, Simmondsia chinensis seed oil, Cocos nucifera oil, Argania spinosa kernel oil, Rosa canina fruit oil, Amyris balsamifera bark oil, Rosmarinus officinalis leaf oil, Lavandula angustifolia flower oil, Aniba rosaeodora wood oil, Juniperus virginiana oil, Pinus sylvestris oil, Linalool, Santanum album oil, Limonene, Geraniol, Tocopherol, Helianthus annuus seed oil

Kur įsigyti: sukausa.lthipster.ltvyras24.lt
Kaina: ~17,55€
Mano nuomonė: likau patenkintas, pirksiu dar.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos