Apžvalga – MANLY Infinite barzdos serumas

PC200017

Kažkada jau turėjau Renee Blanche barzdos serumą, kuriuo labai nusivyliau ir praradau pasitikėjimai kitais barzdos serumais ir panašiais dalykais. Buvau nusiteikęs skeptiškai ir prieš šį serumą, bet vis tik nusprendžiau išbandyti. Pasitikėjimas vis tik grįžo.

Pirmas dalykas, kuris krito į akis pirmą kartą pabandžius serumą – kvapas. Kvapas atrodė toks pažįstamas, bet negalėjau suprasti, ką jis man primena. Paskui vis tik supratau – jis primena pievą. Pievą su daugybe skirtingų augalų, kuri ką tik buvo nušienauta. Ne nušienautos žolės, bet pievos, su skirtingais augalais ir gėlėm, kvapas. Malonus, nostalgiškas, vasariškas. Kvapas nėra stiprus, neerzinantis, barzdoj išliekai ne ilgai, maždaug porą valandų. To užtenka pasimėgauti kvapu, bet ir nespėjau nusibosti.

Labiausiai abejojau dėl šio serumo veiksmingumo – ar bus kažkoks rezultatas ar bus tik papildomas skystis, kuris tepamas ant barzdos, bet neturi jokio poveikio. Iš pirmo karto nelabai pastebėjau ar kažkas pasikeitė. Normalu, iš pirmo karto beveik jokia priemonė nepadaro stebuklų. Naudoju serumą vakarais po barzdos plovimo. Be aliejaus. Išsiplaunu, nusausinu ir tepu serumą. Aliejų tik prieš miegą pasitepu. Serumas ganėtinai greitai susigeria, nepalieka riebumo ar nemalonaus drėgmės jausmo. Po nakties oda po barzda ir pati barzda nebūna tokia išsausėjusi. Prieš tai net jei prieš miegą pasitepdavau aliejų, tai iki ryto visa barzdos sritis virsdavo vienu dideliu džiūvėsiu. Manau, vieną iš savo funkcijų – palaikyti drėgmės balansą – serumas atlieka.

Dozatorius – pompa. Ne kartą jau sakiau ir dar kartą pasikartosiu: geriausias ir patogiausias dalykas koks tik gali būti. Paprasta, greita, patogu. Spūst spūst, užsitepei ir baigta. Jokių kratymų, varvenimų ir kitų nesąmonių. Bet nepatiko nepermatomas buteliukas. Nemėgstu, kai nematau, kiek liko skysčio ir reikia nusukinėti visą kamštelį norint pažiūrėt. Bet čia jau aš pats išpindėjęs.

Ai, nepaminėjau svarbiausio dalyko – lietuviškas produktas.

Sudėtis: Argan (argania spinosa), macadamia (macadamia integrifolia), jojoba (simmondsia chinensis), fractionated coconut oil (caprylic/capric triglycerides), fragrances (naturally derived), *Limonene, *Linalool, *Citronellol. (*Natūralių eterinių aliejų sudėtyje esantys komponentai.)

Kur įsigyti: manly-womanly.lt
Kaina: 20
Mano nuomonė: man patiko, veikia, verta.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos