Apžvalga – MANCAVE BLACKSPICE barzdos priežiūros priemonė

Dar vienas produktas iš Man Cave, kuriuo aš jau esu labai patenkintas, nors naudoju ne taip ilgai. Man pradeda labai patikti šis brand’as.

Pardavimo vieta: Eurokos
Kaina: 7,99€
Mano vertinimas: labai rekomenduoju

5af69d30540c5fdcb514db7d7b20e444_125_1Pirkdamas barzdos dažus (apie kuriuos esu rašęs čia), pastovėjau prie vyriško skyriaus su mintimi „kurį buteliuką čia dar nusipirkus“. Tiek prausiklį, tiek aliejų, tiek serumą turiu, tai nusprendžiau pabandyti ką nors dar iš Man Cave produkcijos.

Taigi įsigijau barzdos priežiūros priemonę. Apibūdinimas turbūt nelabai ką tepasako. Ši priemonė yra kremas, kuris drėkina barzdą ir leidžia suformuoti barzdos „šukuoseną“, kad visokie atsikišę plaukai būtų prigludę ir nekyšotų kaip nusidėvėjusi šluota. Efektas panašus, kaip plaukų modeliavimo pastos, tik ne taip…grubiai pavadinkim.

Naudojimo būdas – nedidelį kiekį užtepti ant barzdos ir įtrinti kol susigers ir formuoti „šukuoseną“. Ir iš tiesų – užtepus ir įmasažavus kremą, barzda tapo minkštesnė, švelnesnė, bet tuo pačiu ir paklusnesnė, atrodo tankesnė. Į visas puses nebekyšo plaukai, ypač žandų srityje. Jeigu tos vietos nesusitvarkau, tai atrodau tragiškai. Tačiau sušukavus ir pusę dienos pravaikščiojus – barzda vis dar atrodo tvarkingai ir niekas niekur nekyšo. Taip pat išbandžiau darbe. Ryte, apie 7 valandą pasitepiau, sušukavau, suteikiau formą barzdai ir po visos dienos darbo, lakstymo ir prakaitavimo barzda vis dar tvarkingai guli. Su sąlyga, kad visą dieną neliečiau ir porą kartų pašukavau. Palyginimui, be šios priemonės, vakare atrodyčiau kaip išsitaršiusi šluota.

Pauosčius pro kamštelį nesijautė, bet užsitepus ant barzdos pasijautė labai stirpus pušies, eglės, mėtas kvapas, kuris labai gerai pakvepina barzdą ir ramina. Sudėtyje esantis kofeinas skatina plaukų augimą, kas man yra labai aktualu, kad barzda augtų sveikesnė.

Ar verta? Taip, verta, rekomenduoju.

2 Replies to “Apžvalga – MANCAVE BLACKSPICE barzdos priežiūros priemonė”

  1. Turiu lygiai tokį patį. Gavau per Kalėdas dovanų. Tikrai nice, kad sutepus barzda pasidaro daug geriau kontroliuojama, bet tas kvapas.. Nu nors tu ką man nesueina ir tepu tik dėl to, kad neturiu kažko geresnio šiuo metu :)
    Ir kiek uosčiau kitų šito brando produktų – panašus kvapas. Ir viskas, realiai nebegaliu nieko pirkt :D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos