Apžvalga – MAN CAVE Willowbark veido prausiklis

PA270074

Kadangi yra poreikis ne tik barzdos produktų, bet ir kitų, tai tokių apžvalgų vis daugės manau. Tikiuosi kažkam bus naudinga.

Kažkada jau naudojau šį prausiklį ir net rašiau apie jį. Tebūnie senoji apžvalga nusėda archyvuose ir būna tik prisiminimas. O ir nuomonė apie šį produktą pasikeitė.

Prisimenu kai pirmą kartą pabandžiau, tai man nelabai patiko. Nei kvapas, nei konsistencija.  Patiko tik tai, kad šis prausiklis žymiau geriau nei muilas. Nesausina ir gerai nuplauna veidą. Nežinau kas pasikeitė – produktas ar mano nuomonė ir skonis, bet šį kartą man labai patiko šis prausiklis. Tiek kvapas pasidarė malonus, tiek konsistencija.

Aš jau ne kartą sakiau, kad esu Man Cave fanas ir tikslas išbandyti kuo daugiau jų produkcijos. Nors jų produkcija brangesnė nei žymių prekių ženklų alternatyva, bet, manau, tikrai verta savo pinigų.

Kaip ir minėjau prausiklis labai gerai išvalo veidą. Kadangi mano veido oda labai greitai susiriebaluoja ir dienos pabaigoje jaučiuosi riebus ir nemaloniai. Ant tiek, kad akinių noselės ir kojytės susiriebaluoja ir jie tiesiog nuslysta nuo veido. Labai nemalonus jausmas ir labai nervina. Kiek anksčiau prausdavausi su muilu tai labai nesureikšmindavau, kad jis nelabai gerai veidui. Nuvalo riebalus ir gerai. O kad ir odai ir barzdai kenkia, tai dzin. Šis prausiklis viską labai gerai nuvalo, bet tuo pačiu ir nebūna sausos ir tempiamos odos jausmo. Oda būna neriebi, bet maloni. To pakanka, kad jausčiausi komfortiškai ir švariai.

Kvapas, kuris anksčiau pasirodė nekoks, šįkart man labai net patinka. Žalios arbatos, alijošiaus, eukalipto aromato. Kvapas neįkyrus, ne stiprus, bet malonus. Nusiprausus oda vos vos kvepia. Barzdos aliejus paskui permuša visus kvapus.

Užtenka nedidelio kiekio, todėl pakuotės užteks tikrai ilgam. Pirmąkart naudojau keletą mėnesių.

Kur įsigyti: Eurokos
Kaina: 7,99
Mano nuomonė: labai rekomenduoju

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos