Apžvalga – MAN CAVE vs B.BARBER barzdos ir veido prausikliai

Anksčiau visada veidą prausdavau su muilu ir nematydavau problemos, kol prieš keletą metų žmona padovanojo mano pirmąjį barzdos prausiklį. Kaip aš tada džiaugiausi, kaip aš norėjau jį pabandyti, kai pradėjau auginti barzdą!

Kadangi dalykai man kažkodėl naudojasi laaabai lėtai, tai išbandžiau tik du prausiklius. Apie juos šiandien trumpai.

Man Cave Willowbark Face Wash

Pardavimo vieta: Eurokos
Kaina: 7,99€

239d1bc0532e0fbea75bbddd0357850a_141_1

Apie jį rašoma: Veido prausiklis sukurtas taip, kad tenkintų vyrų odos poreikius. Priemonė su gluosnio žievės ekstraktu švelniai prausia veido odą, pašalina nešvarumus ir riebalų perteklių, nedžiovina odos. Sudėtyje yra: gluosnio žievės, žaliosios arbatos ekstrakto, špinatų ekstrakto, L – arginino, vitamino E, 12 natūralių aliejų.

Prausiklis želės konsistencijos, neputoja. Iš tiesų, labai maloniai liečiasi su oda, šiek tiek galbūt netgi šaldančiai, labai maloniai ir natūraliai kvepia. Nuplovus, jausmas toks, lyg lieka apsauginė plėvelė ant veido. Man nepatinka visi dalykai, kurie yra želės konsistencijos, bet su lauku pripratau.  Rekomenduoju. Reikės ateity išbandyti šios firmos barzdos prausiklį. Turbūt nelabai skiriasi, bet pabandyti įdomu.

B.BARBER barzdos ir veido prausiklis

Pardavimo vieta: Eurokos
Kaina: 6,99€

2a4fcfdbfadf0206ee74461b07a91a08_149_1

Kažkodėl, kosmetikos skirtos vyram ir barzdai, daugiausia yra eurokose. Ten visada visko gero randu.

Apie jį rašoma: Mažai putojantis prausiklis švelniai valo barzdą, prausia veidą. Jis pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, suteikia gaivumo ir subtiliai pakvėpina. B. APP – tai profesionalios plaukų priežiūros priemonės, kurios pagamintos Italijoje. Šis prekės ženklas skirtas žmonėms, kurie ieško kokybės, autentiškumo kirpykloje ar net namie. Priemonėms gaminti naudojami aukštos kokybės ingredientai ir naujausios technologijos.

Nieko nepasako toks aprašymas. Į sudėtį be chemijos įeina mentolis, medvilnės ekstraktas (jei teisingai supratau), kvepalai, keletas natūraliau skambančių ingredientų. Šitą prausiklį jau naudoju trečią kartą (t.y., trečias buteliukas jau), ir esu juom labai patenkintas. Jis skystas, kas man labai patinka, nedaug reikia jo, šiek tiek suputoja ir labai gerai nuvalo veidą ir riebalus. Aktualu man, kai mano oda labai riebi. Plius, nerealiai skaniai kvepia, žmona pradžioj beveik alpdavo nuo šio prausiklio kvapo (pagalvokit, vyrai!). Yra dar šio prekės ženklo barzdos aliejus ir barzdos balzamas, kuriais, kol kas, irgi esu patenkintas.

Planai

Tolimesnis planas – kadangi mano barzda yra, kažkodėl, skirtingų spalvų ir šiaip betvarkė, tai planas normaliai susitvarkyti ir išbandyti barzdos dažus – suvienodinti atspalvius ir tankesnės barzdos efektui. Kaip seksis – apie tai kitąkart.

2 Replies to “Apžvalga – MAN CAVE vs B.BARBER barzdos ir veido prausikliai”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos