Apžvalga – MAN CAVE dezodorantas jautriai odai

Taip, žinau, dezodorantas ne barzdos reikalas, bet kadangi tokių ne barzdos produktų apžvalgų bus mažai, o prižiūrėti reikia ne tik barzdą, tai visi produktai – barzdos ir ne barzdos – bus vienoj vietoj.

Man Cave Inc tai ne tik barzdos priemonės, bet ir visos įmanomos vyrų švaros priemonės – šampūnai, šveitikliai, drėkintojai ir t.t. Šįkart po ilgų kontepliavimų įsigijau pasibandymui dezodorantą jautriai odai. Kaina kaip už dezodorantą didoka, lyginant kad ir su Old Spice, kuris kainuoja apie 3€, todėl ilgai mąsčiau. Bet šis vertas savo kainos.

Kur įsigyti: Eurokos
Kaina: 8,49€ (Bet dažnai būna nuolaidos. Aš berods už 5,90€ pirkau)
Mano nuomonė: vertas savo kainos.

P9040371

Ilgą laiką naudojau klasikinius dezodorantus kaip Mennen Speed Stick. Paskui pabandžiau, labai patiko Old Spice. Jie labai skaniai kvepia, gerai apsaugo nuo kvapo, bet oda kenčia nuo jų, jaučiu nemalonų jausmą kartais, pajautrėjo oda. Nusprendžiau pabandyti šį deziką, ar tikrai jis gerai jautriai. Ir kadangi jis be alkoholio ir aliuminio ir yra daugiau mažiau natūralesnis, galvojau ar tikrai apsaugos nuo kvapo ir nedirgins odos.

Ir išties žiauriai gerai apsaugo nuo nemalonaus kvapo. Žinoma, jaučiasi kartais, kad pažastys šlapesnės, ypač labiau paprakaitavus, tačiau jokio nemalonaus prakaito kvapo. Nespėjau pabandyti per karščius, kurie neseniai buvo, bet manau, kad būtų testą atlaikęs. Taip pat labai komfortiškai jaučiuos, nes beveik nedirgina odos, labai maloniai jaučiasi ant odos. Kartais atrodo, kad pamiršau pasitepti, lyginant su klasikiniais. Beveik savaitę naudoju tik šį dezodorantą, tai net pažastys šiek tiek atsigavo, mažiau sausos ir paraudusios pasidarė.

Kvapas. Labai maloniai kvepia. Kvapas labai natūralus, augalinis, pakankamai stiprus, bet visiškai ne įkyrus. Netrenkia tokiu vyriškumu, kaip dauguma kitų dezodorantų. Man patinka. Kažkaip nebesinori tų klasikinių vyriškų kvapų.

Kitas dalykas – kiekis. Beveik visi visur standartiniai dezodorantai yra 50ml, tai šis yra 75ml. Tai reiškia, kad jo užteks ilgiau. Todėl tas kainų skirtumas neatrodys toks labai jau baisus.

Dar vienas dalykas, kuris man asmeniškai patiko – forma. Labai retai, arba aš neužtaikau, vyriški dezodorantai būna apvalios formos. Pabandžius šį dezodorantą supratau, kad su apvaliu teptis yra žymiai patogiau ir tolygiau pasitepa, negu su klasikiniu ovaliu.

Dvejojantiems siūlau vieną kartą pabandyti ir manau liksit tik prie šio deziko. Bent jau aš tai tikrai. Dar yra toks, jeigu nereikia jautriai odai skirto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos