Apžvalga – MAN CAVE Blackspice brazdos prausiklis

Ilgai jau nieko nerašiau. Dėl įtempto darbo grafiko nelabai yra laiko prisėsti kažką parašyti. O kartais ir tiesiog nesinori. Tikiuosi labai nepasigesite naujų įrašų.

Esu jau kažkada rašęs apie barzdos ir veido prausiklius čia. Ir dar vienas prausiklis laukia apžvalgos. Šįkart dar viena Man Cave Inc produkcija atsidūrė mano rankose, kuria esu patenkintas.

Kur įsigijau: Eurokos
Kaina: 6,79€
Mano nuomonė: rekomenduoju

P6300020

Turiu Man Cave barzdos aliejų ir barzdos priežiūros priemonę. Abejom šiom priemonėm esu nerealiai patenkintas. Ypatingai barzdos priežiūros priemone. Iki pilnos laimės ir pilno komplekto, įsigijau ir barzdos prausiklį. Nenusivyliau.

Prausiklis savo funkciją atlieka – puikiai išplauna barzdos plaukus ir po plovimo jie tampa minkšti. Tereikia iškart ant drėgnų plaukų užsitepti aliejų, kad jis greičiau susigertų ir turėtų geresnį poveikį. Kas be ko, kaip ir kiti Man Cave produktai, šis prausiklis nerealiai skaniai kvepia. Tas pats malonus pušies sakų, spygliuočių, medienos aromatas.

Konsistencija – labai maloni. Keistai skamba. Prausiklis nėra skystas kaip B.Barber barzdos prausiklis, bet ir nėra labai tirštas ar kreminis. Konsistencija primena atskiestą skystą muilą. Labai lengvai išbėga iš tūbelės, lengvai, bet ne gausiai putoja.

Tai mano antras išbandytas barzdos prausiklis ir trečias bendrai veido prausiklis (paskutinėje nuorodoje bandytas Man Cave Willowbard veido prausiklis). Kol kas iš visų bandytų, šitas patiko labiausiai.

Tiesiog geras, nebrangus ir paprastai naudojamas produktas, kurį rekomenduoju naudoti barzdočiam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos