Apžvalga – MAN CAVE barzdos aliejus

Taigi taigi, dar vienas barzdojimo įrašas ir dar viena nauja apžvalga. Skirta vyrams, tačiau tinka ir merginoms, jeigu nesugalvoja, ką padovanoti savo vyrui, kuris barzdoja.

Kai pradėjau labai intensyviai po kelis kartus į dieną naudoti barzdos aliejų beveik pribaigiau senąjį, taigi atėjo laikas įsigyti naują. Kadangi esu labai patenkintas „Man Cave“ produkcija, kiek teko jos bandyt, tai nutariau, kad naujas aliejus bus „Man Cave“.

Pardavimo vieta: Eurokos
Kaina: 10,90€ (bet pirkau su nuolaida – 7,63€)
Mano nuomonė: rekomenduoju

P6100049

Kas man iškart įsidėmėjo pabandžius šį aliejų – kvapas. Nerelus kvapas. Kažkoks maišytas riešutų, eglės sakų ir spyglių kvapas. Labai stiprus kvapas, bet ne įkyrus, Kvepia maloniai ir ilgai, apie pusę dienos. Šio aliejaus labai įdomi tekstūra, jeigu galima taip pavadinti, palyginus su prieš tai naudotu. Užsitepus aliejaus jis, žinoma, aliejingas, tačiau turi šiokį tokį kaip ir lipnumą. Nežinau kaip apibūdinti. Labai įdomus jausmas. Bet tai nėra blogai.

Pats aliejus savo funkciją atlieka – drėkina, padaro plaukus minkštus ir žvilgančius. Ir nuostabiai kvepia! Net nebaigęs senojo aliejaus pradėjau naudoti šį, nes labai skaniai kvepia.

Aliejų patartina naudoti su kitom Man Cave priemonėm – barzdos priežiūros priemone ir barzdos prausikliu. Ar tai duoda kažkokį geresnį efektą? Nežinau, nepastebėjau. Galbūt po kažkiek laiko pasijaus. Arba ne. Turbūt tiesiog pasiūlymas naudot vieno prekės ženklo produkciją.

Kitas patikęs dalykas – buteliukas kuris yra plastikinis. Tikiuosi tai, ką sutaupė darant pigesnį buteliuką, investavo į kokybiškus aliejus. Taip pat, pralaidesnis dozatorius, nereikia kratyti buteliuko kol bent lašas išbėgs. O kadangi buteliukas plastikinis, tai esant reikalui galima ir spūstelėti jį, kad aliejus greičiau išbėgtų.

Nesigailiu, kad pirkau ir rekomenduoju.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos