Apžvalga – HEMP CARE barzdos balzamas

Turėjau nemalonios patirties su barzdos balzamu, kurią aprašiau čia. Todėl ilgai dvejojau ar pirkti dar vieną skystą balzamą ar ne.

Kur įsigyti: Eurovaistinė
Kaina: 24,79€ (su nuolaida buvo apie 18€)
Mano nuomonė: rekomenduoju

PA060036

Kaip vis tik matote dvejones išsklaidžiau tuom, jog turiu šios firmos prausiklį, kuris man labai patiko. Todėl nusprendžiau pabandyti ir balzamą. Juolab, kad normalaus balzamo taip ir neturėjau. Kada nors dar norėčiau pabandyti vaško konsistencijos balzamą, kuris būna skardiniuose indeliuose. Jų funkcija ne tik drėkinti, bet ir palaikyti formą. Kaip alternatyvą formai palaikyti pats naudoju Man Cave barzdos priežiūros priemonę.

Mano barzda labai sausėja. Aliejus drėkina barzdą ir odą, tačiau kartais to nepakanka ir vos pasitepus aliejum barzda vėl atrodo sausa. Šis balzamas skirtas būtent suminkštinti barzdos plaukus.

Pirmą kartą užsitepus pagalvojau, kad kažkas ne taip. Arba per mažai užsitepiau arba balzamas tiesiog neveikia, nes barzda vis dar sausa. Išspaudžiau dar keletą lašų, įtryniau ir palikau. Po kiek laiko paliečiau barzdą ir ji buvo minkštutė ir švelnutė. Reiškia poveikis pasijaučia ne iš karto, o po kiek laiko, kol balzamas įsigeria į plauką.

Kvapas lygiai toks pats kaip ir prausiklio – labiau kosmetinis kvapas be papildomų kvapiklių. Taigi kvapas specifinis, bet malonus ir neįkyrus.

Mano mėgstamiausias dozatorius – pompa. Čykšt čykšt, keletas paspaudimų, įtrynei, viskas. Paprasta.

Daugiau neturiu ką pasakyti, labai gerai priemonė, kuri atlieka savo funkciją be priekaištų – rekomenduoju. Ypač tiem, pas ką labai sausėja barzda.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos