Apžvalga – HAIRGUM Mint & Vanilla barzdos aliejus

Kur įsigyti: Vitrina PRO, Klipshop.lt
Kaina: 14
Mano nuomonė: labai rekomenduoju

PA060038

Kadangi išbaigiau savo mėgstamą Man Cave aliejų, todėl prisireikė naujo. Kad ir kaip man patiko Man Cave aliejus, tačiau noriu pabandyti ką nors naujo. Per pietų pertrauką nubėgau į Vitriną PRO, iš dviejų aliejų išsirinkau šį. Jo ir sudėtis visiškai natūrali ir kvapas žymiai labiau patiko nei kito aliejaus.

Nors buteliukas ir neatrodo super fancy, tačiau pats aliejus yra labai fancy. Labai gera sudėtis (žiūrėti puslapyje žemiau) ir pats aliejus, palyginus su visais mano naudotais. Kadangi mano barzda labai sausėja greitai, todėl visi užtepti aliejai arba labai greitai susigeria arba nesugeba sudrėkinti pakankamai. Bet vakar pastebėjau, kad po poros valandų barzda vis dar buvo švelni, neišsausėjusi ir blizganti. Ir tai turbūt vienintelis aliejus iš visų mano naudotų, kuris taip gerai veikia.

Pats aliejus yra tirštas, maloniai riebus ir sunkus kaip vadinu. Užsitepi ir jauti, kad kažką užsitepei. Kažką labai riebaus ir malonaus ir jauti, kad drėkina. Palyginus, Renee Blanche aliejus yra toks skystas, kad vos išspaudus lašiuką ant barzdos jis kaip vandenėlis nubėga. Net nereikia rankų su muilo nusiplauti, nes nebūna riebios (vis tiek man šis aliejus patiko).

Kvapas – kažkas naujo. Įpratęs, kad visi aliejai labiau tokio ale vyriško kvapo. Mėta ir vanilė netikėtas derinys, bet labai malonus vis tik. Uostant aliejų labiau jaučiasi pipirmėtė (sudėtyje yra pipirmėčių aliejus), o užsitepus – labiau vanilė. Užsitepus kvepia maloniai, stipriai ir saldžiai. Primena mėtinius saldainius „After 8„. Berniukas saldainiukas tiesiog. Iš tiesų gal net per stipriai kvepia. Ypač pirmą kartą užsitepus kvapas net erzino nosį, norėjosi nusiplauti net. Po kelių panaudojimų įpratau prie kvapo ir nebetaip erzino. Dabar gerai, kvepia pakankamai stipriai, bet nebeerzina pačio. Tačiau žmonai vis tiek buvo per stiprus kvapas.

Kol kas tai, turbūt, mano aliejus numeris vienas pagal efektyvumą.

4 Replies to “Apžvalga – HAIRGUM Mint & Vanilla barzdos aliejus”

  1. superinis aliejus, ačiū už rekomendaciją. Kvapų derinys tikrai netikėtas, bet žiauriai geras! P.S. kiek kartų per dieną naudojat aliejų?

    1. Džiaugiuosi, kad atradot ir patinka!
      Aš visada bent du kartus per dieną naudoju aliejų – ryte tik atsikėlęs ir vakare po darbų arba prieš miegą. Be aliejaus dar naudoju Man Cave beard control, kuris veikia kaip balzamas, palaiko formą ir nesausėja barzda visą dieną. O vakare prausiklį ir minkštinamąjį Hemp Care balzamą.

      1. tikrai labai puikus tinklaraštis, Jums kažkaip labai gerai išeina aprašyt produktus ir, kiek pastebėjau, gan objektyviai ;) man neseniai ši tema tapo aktuali, tai visiškai 0 kompetencijos, kuris produktas geras, kuris ne. O Jūsų rekomendacijos labai padeda puikiai apsispręst, kol kas dar nei karto neprašoviau jomis vadovaudamasis :D ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos