Apžvalga – ELIZARO ARTELĖ Veido kremas su šaltalankiais

P1040112

Niekada nenaudojau jokio veido kremo ar panašių tepamų dalykų ant veido ir sakiau nenaudosiu. Niekada nesakyk niekada ir štai turiu savo rankose veido kremą, kurį, iš tiesų, su mielu noru naudoju. Kremą laimėjau konkurse Barzdų grupėje, ačiū Elizaro Artelė!

Ko aš nemėgstu kremuose, tai jų riebumo. Kai pasitepi ant veido, kremas pusiau įsigeria, bet ir palieka tokį riebų riebų sluoksnį, kurį nemalonu liesti. Nemėgstu tokių dalykų. Galvojau ir šis kremas bus toks pats. Bet ne. Naudoju nedidelį kiekį, gerai įtrinu. Išsausėjusi oda nuo radiatorių namuose iškart tampa švelni, lygi ir minkšta. Visai kaip kūdikio veidelis. Bet be riebumo jausmo. Kremas labai gerai įsigeria, palieka tik vos vos kremišką plėvelę. Pasitepu prieš miegą, efektas išlieka iki kitos dienos pietų. Naudojant kasdien oda beveik nesausėja ir visąlaik buvo minkšta ir švelni. Ypač aktualu, kai lauke šaltukas, o namie šiltas ir sausas oras.

Kremas labai skaniai atrodo, primena vaisių tyrelę. Kaskart pamatau ir noriu suvalgyti. Labai malonus kvapas – šaltalankiai, jaučiasi citrusiniai vaisiai. Ant veido kvepia maloniai, nestipriai, bet trumpai. Arba įprantu prie kvapo.

Man užtenka labai nedidelio kiekio – mažo lašiuko ant piršto galo. Todėl viso indelio užtektų dar keliems metams.

Niekada negalvojau, kad taip pasakysiu, bet šis kremas man labai patiko ir labai maloniai veikia ir jaučiasi ant veido.

Sudėtis: Ramunėlių vanduo, nerafinuoti abrikosų kauliukų, sezamų, makadamijų, šaltalankio aliejai, emulsiklis*, konservantas*, natūralūs eteriniai apelsinų, Ylang Ylang, imbierų, nerolio aliejai.

Kur įsigyti: Elizaro artelė
Kaina: 10,00€
Mano nuomonė: labai patiko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos