Apžvalga – Dr. K Beard Soap Fresh Lime

P9202616

Seniai buvau nusižiūrėjęs ką nors pabandyti iš Dr. K Soap Company. Todėl žmona gimtadienio proga padovanojo šį prausiklį. Ar tiksliau būtų vadinti skystą muilą barzdai.

Aš esu bandęs nedaug barzdos prausiklių, bet šis paliko geriausią įspūdį. Išsiplovus su šiuo jaučiasi švarios ir lengvos barzdos pojūtis. Ir svarbiausia nesausina barzdos. Po jo barzda atrodo lyg būtų aliejumi ištepta. Švelni, minkšta. Nežinau ar problema, kaip kam, tačiau reikia nemažai šio muilo išsispausti, kad bent suputotų. Net mano trumpai barzdai reikia nemažai. O kadangi buteliukas nėra didelis teko kiek pakeisti barzdos plovimo įpročius – plauti rečiau. Gal jis ir neturi putoti? Pataisykit, jei ką.

Kvapas – laimai. Tačiau kvapas ilgai nesilaiko. Pradžioje vos užsitepus ant barzdos jaučiasi ganėtinai stiprus laimų kvapas, tačiau nuskalavus su vandeniu kvapo beveik ir nebelieka. Tas gerai, neerzina. Pats kvapas malonus, neerzinantis.

Visumoj likau labai patenkintas. Aukščiausias įvertinimas.

Sudėtis: Aqua, Saponified Sunflower Oil (Potassium Oleate), Saponified Coconut Oil (Potassium Cocoate), Vegetable Glycerin, Potassium Citrate, Vitamin B5 (Panthenol), Lime (Citrus aurantifolia) Peel Oil, *Limonene, *Citral – *Occur naturally in essential oils

Kaina: ~15€
Įvertinimas: 3/3

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos