Apžvalga – CAMELEO MEN dažai plaukams, barzdai

Kaip ir paskutinėje apžvalgoje rašiau, planas buvo pabandyti plaukų ir barzdos dažus. Išbandžiau.

Pardavimo vieta: Eurokos (gal ir kitur yra)
Kaina: 2,99€

51489575838a064754cbbb593720b7ad_42_1

Kadangi mano barzda nei iš tolo neprimena tokios, kokia pavaizduota ant dažų pakuotės, bandau bet kokias priemones padaryti ją tankesnę ar tiesiog normaliai susitvarkyt. Sunkiai sekėsi visų pirma dėl to, kad mano barzda yra skirtingų atspalvių. Turbūt normalu, tačiau tai viską ir gadina, vietomis labai tamsi, vietomis visiškai šviesi arba ryža. Tose vietose kur yra trumpesni šviesesni plaukai, ten atrodo, kad barzdos išvis nėra.

Kažkada mačiau Eurokose (taip, vėl) plaukų dažus plaukams, barzdai, ūsams. Tąkart nenusipirkau, bet šiandien specialiai nuvažiavau, nusipirkau, paprašiau žmonos nudažyti. Ir rezultatas buvo stulbinantis. Vientisa, vienos spalvos, tamsi ir vešliau atrodanti barzda. Labai natūraliai atrodanti spalva, beveik identiška mano plaukų atspalviui.

Kuom man labiausiai nepatinka plaukų dažai, ypač kai žmona dažosi, tai tas stiprus amoniako ar kitokios chemijos kvapas. Kaip rašoma, šie dažai neturi sudėtyje nei amoniako, nei parabenų. Nustebino, kad šie dažai užtepti turi silpną cheminį kvapą, bet tą kvapą permuša mentolio kvapas, tai visai maloniai net kvepia.

Į komplektą įeina dažų kremas ir aktyvintojas atskirose tarose. Viską supylus į vieną buteliuką, dažų turėtų užtekti ir galvos plaukams ir visai barzdai. Arba jei barzda labai vešli ir ilga, tai vieno buteliuko turėtų pakakti ir tik barzdai. Tačiau man ir daugumai viso buteliuko yra per daug, todėl susimaišiau lygiom dalim atskirame indelyje ir dažiau, o likučius palikau kitam kartui. Tai turbūt vienintelis minusas.

Rezultatu yra labai patenkintas ir turbūt kurį laiką panaudosiu šiuos dažus. Kas turi tokią pačią problemą kaip aš – skirtingų spalvų ir šviesi barzda, bet nori auginti barzdą – rekomenduoju pabandyti šiuos dažus.

Lietuvoj nepastebėjau, kad kažkur būtų, bet pažiūrėjęs šį video, pamačiau, jog yra toks ale dažantis markeris. Turėtų būti labai patogu, nors ir vienkartinis ir nuplaunamas. Jeigu kas nors žino, kur tokį galima rasti Lietuvoj – brūkštelkit!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos