Apžvalga – #BarbaItaliana barzdos aliejus ir prausiklis

Manęs vis klausia, kodėl neberašau apie barzdas. Iš tiesų tai niekas neklausė, čia bandžiau apsimesti, kad kažkas domisi. Net jei niekas ir neklausė, vistiek atsakysiu. Susidarė tokia situacija, jog barzdos produktų turėjau keliskart daugiau negu realiai reikia. Beveik visus produktus apžvelgiau, tai nebeliko ką apžvelgt, o naujų produktų nenorėjau pirkti, nes turėti šešis aliejus, septynis prausiklius ir keturis balzamus – šiek tiek per daug. Tiksliai tiek neturėjau, bet turėjau panašiai. Todėl noriu daugmaž viską išnaudoti, neapsikrauti, apžvelgti rečiau, bet ir turėti tiek produktų, kiek reikia.

Kaip ir minėjau, apžvelgiau beveik visus produktus. Kažkada sausį parašė man Domas iš Domas The Barber ir pasiūlė išbandyti kelis produktus ir padaryti šiokį tokį interviu. Sutikau, bet paskui pradėjau šikti į batą, nes bijau viešo kalbėjimo ar prieš kamerą. Prieš pat interviu susikaupiau, atsipalaidavau, pakalbėjom. Ir, manau, visai smagiai gavosi.

2 Replies to “Apžvalga – #BarbaItaliana barzdos aliejus ir prausiklis”

  1. Gal ir neklausė, bet tikrai pagalvojo. Aš nuolat nudžiungu aptikęs tamstos naują straipsnelį. Nesuprantu, kodėl Lietuvos prekybininkai neišnaudoja tokių blogerių. Jie turėtų apipilti apžvalgininkus savo produkcija. To ir linkiu. Laimėtų visi.
    Aš manau, kad rašymas yra stiprioji tamstos pusė. Linkiu nesustoti.

    1. Manau, kada nors, galbūt, taip ir bus. Jau dabar esu gavęs kelis produktus už apžvalgą, tai šioks toks progresas. Gera girdėti gerus žodžius, ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos