Apžvalga – B.BARBER barzdos balzamas

Šiandien trumpai papasakosiu apie barzdos balzamą B.Barber.

Pardavimo vieta: Eurokos
Kaina: 9,49€
Mano nuomonė: ir taip ir ne

83f9a5fbed296d12cc6c57440ee400fc_150_1Šitą balzamą pirkau seniai, gal prieš metus, jeigu ne daugiau, tačiau naudojau vos keletą kartų. Turiu barzdos aliejų, kurį dažniausiai ir naudoju, kuris drėkina ilgiau ir yra malonesnis nei šitas balzamas. Taip ir liko gulėti pintinėje beveik nenaudojamas. Kitas dalykas, man asmeniškai, vis tik, nebuvo poreikio naudoti ir balzamo ir aliejaus, todėl pirmumą suteikiau aliejui.

rsz_p_20180517_222527_vhdr_auto

Dėl įdomumo, pasigūglinau kai kurias sudėtines medžiagas.

  • Myristyl Alcohol – riebalinis alkoholis (fatty-alcohol), kuris kosmetikoje ir odos priežiūros priemonėse naudojamas kaip minkštiklis. (šaltinis). Tačiau ši medžiaga sausinanti.
  • Cyclopentasiloxane –  silikono pagrindo medžiaga, kosmetikoje naudojamas kaip tirpiklis ir minkštiklis. Ciklopentasiloksanas leidžia priemones lengviau paskirstyti, suteikia malonią tekstūrą, odą padengia švelnia plevele ir sukuria apsauginį barjerą. Ciklopentasiloksano poveikis odai ir sveikatai: ciklopentasiloksano molekulės per didelės, kad prasiskverbtų pro odą, todėl neigiamo poveikio sveikatai neturi. Tai švelnus ir neerzinantis ingredientas (2). Ciklopentasiloksanas nekemša porų, bet plėvelė gali paskatinti odos riebalavimąsi. (šaltinis). Taigi, nors ir pažymima, jog priemonė be silikono, tačiau viena sudedamoji dalis yra silikono pagrindu.
  • Panthenol – Provitaminas B5 arba D-Pantenolis yra drėkinanti medžiaga. D-Pantenolis neaktyvus, bet odoje jis virsta į svarbų ląstelės elementą – pantoteno rūgštį. Ji įtraukiama į ląstelės energijos ciklą, skatina odos regeneraciją. Provitaminas B5 pritraukia vandenį į viršutinį odos sluoksnį, todėl yra vertinamas kaip veiksmingas minkštiklis ir drėkiklis. (šaltinis)

Šis balzamas nėra toks blogas, kad jo nenaudoti visai, tačiau už tokią kainą yra geresnių altenatyvų, kaip pavyzdžiui, Beardbrand balzamas – jo sudėtis yra visiškai natūrali, nors jo lyginamoji kaina skiriasi tik keletą eurų (B.Barber 50ml kainuoja 9,49€, kai Beardbrand 50ml kainuoja 14€ (originaliai pakuotė 100ml – 28€).

Sudėtis: Shea Butter (butyrospermum parkii), Mango Seed Butter (mangifera indica), Cocoa Seed Butter (theobroma cacao), Lanolin, Jojoba Oil (simmondsia chinesis oil), Apricot Oil (prunus armeniaca oil), Fragrance, and Beeswax (cera flava)

Išvada: jeigu yra galimybė naudoti truputį brangesnį, tačiau visiškai naturalų balzamą – naudokite tik tokį. Tačiau, jei nenaudojate nieko, tai B.Barber balzamas yra geriau nei visai nieko.

2 Replies to “Apžvalga – B.BARBER barzdos balzamas”

  1. Apie tavo rekomenduojamą Beardbrand balzamą. Ar jį kas nors Lietuvoje parduoda? Ar pačiam teko bandyti? Tamstos duotojo nuorodoje net nėra minimos 50 ml talpos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos