Apžvalga – B.BARBER barzdos aliejus

Apie naująjį savo pirkinį, „Man Cave“ barzdos aliejų parašiau, o apie tą, kurį prieš tai naudojau, tai ir neparašiau. Palyginimui, jeigu kažkas mąsto pirkti, bet nežino kurį, nes kaina jų panaši.

Taigi taigi.

Pardavimo vieta: Eurokos
Kaina: 10,49€ (dažnai būna nuolaidos, tai galima pasiimti už – 7,87€)
Mano nuomonė: rekomenduoju

P6130002

Aliejaus funkcija yra drėkinti bei suminkštinti barzdos plaukus ir tuo pačiu drėkinti odą. Šią funkciją šis aliejus atlieka taip pat, kaip ir bet kuris barzdos aliejus. Ar jis kainuotų 10€ ar ale „Premium“ aliejus už 40€ – sudėtis bei kokybė dažniausiai bus panaši. Visur bus tie patys aliejai, tik galbūt skirtingom proporcijom. Todėl bet koks aliejus bus geriau, negu jokio aliejaus!

Tačiau, yra kitas dalykas, kuris skiriasi ir yra labiau skonio reikalas – kvapas bei konsistencija. Prieš tai rašiau, jog „Man Cave“ aliejus tirštesnis ir lipnesnis. „B.Barber“ – priešingai, labai lengvas, skystesnis, beveik vandenėlis. Bet savo funkciją atlieka puikiai. Naudojant reguliariai barzda tapo žvilgantis, minkšta ir visada padrėkinta. To ir tereikia.

Kvapas. Šio aliejaus kvapas man iš pradžių labai patiko, kadangi yra kvepalų pagrindu ir kvepia kaip malonūs, ne per daug įkyrūs vyriški kvepalai. Tačiau su laiku kvapo pradėjau tiesiog nebejausti, nes įpratau. O ir pabodo po tiek laiko.

Vienintelis dalykas kuris nepatiko – dozatorius. Primena širdies lašų dozatorių, kur gali pasenti kol išvarvės bent lašiukas arba tada reikia kratyti iš visos dūšios. Kratymo atveju užtrunki gerą pusvalandį, kol iškratai ką nors.

Ar pirkčiau dar kartą? Po kažkiek laiko turbūt nusipirksiu, kai atsibos kiti aliejai, arba kaip pakaitinį. Rekomenduoju ir tiem, kurie apskritai pirmą kartą pirks aliejų. Klasikinis aliejus, kuris tiks visiems.

Apie aliejus trumpai ir aiškiai dar pasakoja šis charizmatiškas vaikinas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos