Apie barzdas naujienų portaluose

timeline2_1024x1024_Fotor_1024x1024
©BeardBrand

Šiaip stengiuos skaityti kuo mažiau rašliavos iš šūdportalių. Ypatingai tokių, kaip lrytas.lt, tv3.lt, delfi ir panašiai. Bet jau kai paskaitau, tai reikia gerti raminamuosius.

Vakar žmona parodė, o šiandien dar kartą pamatęs FaceBook’e paskaičiau straipsnį, kurį parašė lrytas.lt. Straipsnis apie barzdas. Susinervinau. Paskui paskaičiau komentarus. Dar labiau susinervinau. Bet tada nusiraminau ir stengiausi suprasti, kuom tokie žmonės užsiima gyvenime ir kaip jie apskritai išgyvena šiame pasaulyje.

Bet pirmiau apie patį straipsnį. Straipsnis yra paremtas šiuo straipsniu, kam įdomu.

Taigi:

„Ar pastebėjote, kaip neseniai visi vyrai ėmė auginti dideles ir vešlias barzdas? Na gerai, ne visi – tačiau barzdotų vyrų ženkliai padaugėjo. Kodėl?“ – Sudomino, kodėl?

„Kai kurie sakytų, kad barzda padaro vyrą patrauklesniu, tačiau yra priešingai. Naujas atliktas tyrimas parodė, kad barzdos atrodo patrauklesnės, kai jos yra gana retas vaizdas gatvėje.“ – Barzda vyro nepadaro patrauklesniu, bet kitame sakinyje sakoma, kad barzdos jau atrodo patrauklesnės, kai jos retos. Tai vis tik apsispręskit gal, ką?

„Šie rezultatai rodo, kad barzdų populiarumui įtakos gali turėti evoliuciniai veiksniai.“ – kokie dar rezultatai? Pirmoj pastraipoj jokių rezultatų nebuvo.

„Panašiai ir su žmonėmis – kai žmonės ima vaikytis kokios nors mados, tuo ji labiau praranda savo vertę, o kas dar neseniai buvo madinga, ima prarasti savo populiarumą. Mat retumas turi vertę, o tai galima pritaikyti ir barzdoms.“ – Iš dalies sutinku, barzdos kažkuriuo metu (o tiksliau 2014 metais, kuomet buvo parašytas šis originalus straipsnis), buvo labai populiarios, ypač Amerikoj, Kanadoj, vakarų Europoj. Ir galbūt dėl to barzdojimas tapo nebe toks madingas, o liko barzdoti tie, kas tam tikrai prijaučia. O pas mus sutikti, net ir šiais laikais, vyrą su vešlia, gražia, prižiūrėta barzda yra retenybė. Tiesą pasakius nebūnu centre niekada, galbūt visi jie centre būna. Į darbą irgi ateina retas barzdočius.

Kodėl taip yra? Sunku pasakyti, bet labiausiai, manau, tai susiję su daugumos požiūriu – barzda yra bomžo, nevalos, purvino žmogaus, baikerio, metalisto ir panašių visuomenės nemėgstamų įvaizdžio dalis. O vat štai čia galime pereiti prie komentarų po tuo pačiu straipsniu.

komentaras1

Įdomu, kas jam iškart susidaro?

komentaras2

Kažkam smegenų nepakankamumas.

komentaras3

Išdava? Nuo žodžio išduoda?

komentaras4

Aseksualas – tai žmogus, kuris nepatiria seksualinio potraukio. Šio komentatoriaus smegenys turbūt pilnos tarakonų, kurie suėdė jas.

komentaras5

TIK LAUKINIS ZMOGAS

komentaras6

O gal rimtai???

komentaras7

Tos moteriškės, tai turbūt tokios, kurios yra nusivylusios gyvenimu, nes jų vyrai alkoholikai nuo sovietinių laikų. Pačios jos „dirba“ kokioj nors valdiškoj kontoroje, kurioje visą dieną plepa, geria kavutę ir užkanda saldainiais su likeriu. Šukuosena nepasikeitus nuo 1980 metų. Vis dar jaučiasi seksuali.

komentaras8

Bandau surasti priežastinį ryšį. Sunkiai sekasi.

komentaras9

Gilu

O čia išmintis, su kuria nepasiginčysi. JIS VISKĄ ŽINO

komentaras10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos