Alternatyvus maršrutas po Antakalnį

Po_Antakalnį

Kiek teko matyt, didžioji dalis pateikiamų pažintinių takų ir maršrutų po Antakalnį yra arba aplankant lankytinas vietas, bažnyčias, istorinius pastatus (verta, jei nebuvot ar seniai buvot Antakalny), arba sapieginės pažintinis poilsio takas, vedantis per miškus (irgi rekomenduoju, mėgstantiems ramybę). Tiesa, dar yra trečias – pusiau rekonstruotas paupio takas palei Nerį (labiau tiesiog ramiam pasibastymui arba dviračiu).

Aš pabandysiu pasiūlyti savo alternatyvų maršrutą (spausti čia) – siekiant pamatyti kiek kitokį Antakalnį. Maršrutas pradžioj driekiasi miškais, Mildos gatve, per Antakalnio ir Našlaičių kapines per miškelius ir kiemus iki Vilniaus miesto klinikinės ligoninės. Po to maršrutas pasikeičia ir driekiasi vien tik per daugiabučių kiemus, kur šiaip nelabai kas vaikšto. Už ligoninės praeisit pro morgą, tada kirsit Žolyno gatvės bendrabučius. Už jų darbininkų kolonijos namai. Paskui einame skerskai Švyturiu, P.Širvio, Tverečiaus ir M.Oginskio gatvėmis sovietiniais kiemais. Maršrutą baigiame prie Antakalnio žiedo.

Kodėl būtent toks maršrutas? Man pačiam patinka pasivaikščioti šiuo maršrutu arba jo ištraukomis, patinka jo kitoniškumas (retai kas eina pasivaikščiot kiemais, ane?), o ir šiaip, pamatyti ne tik tai, kas matosi nuo Antakalnio gatvės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

 

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos