Adrift (2018)

6d18cc8812840151f694199589b5d2daDar vienas vakaras – dar vienas filmas. Šįkart drama, kurios žmona laukė ilgą laiką kol pasirodys. Pažiūrėjom, žiūrim, ką turim.

 

 

Mano vertinimas 3.5/5

 

 

 

 

Žmona labai laukė šio filmo, o aš galvojau, kad bus kažkokia eilinė paprasta drama. Gerai, kad žmona manęs neklauso, o tai tiek daug gero praleistume.

Galvojau, kad tai eilinė meilės istorija, kur pora susipažįsta, viskas faina pradžioj, saldu, meilė ir visa kita, tada išplaukia pasiplaukiot ir paskui kas nors nutinka ir liūdesys pabaigoj. Iš tiesų panašiai ir yra. Tik yra tokių filmų, kuriuos neįmanoma žiūrėt, nes jie nuobodus, o yra tokie, kurie iškart prikausto dėmesį. Arba tiesiog įdomiai pasakoja istoriją. Taip yra čia – istorija pasakojama dviem laikais, praeitimi ir dabartimi. Jau vien nuo to šiek tiek įdomiau, nes kas bus toliau, arba kas vis tik buvo praeity. Tas pats, kas dėlionę pradėti dėlioti nuo dviejų skirtingų pusių ir laukti kol jos susijungs.

Istorija pakankamai standartinė – du keliautojai, pana, kuri šiaip bet kur keliauja, kur akys mato ir bičiukas, kuris pusę apiplaukė pusę pasaulio su savo jachta. Jiedu susipažįsta netyčia, pradeda bendrauti, viskas išsirutulioja į draugystę, meilę ir visa kita. Istorija paprasta, labai gražiai ir paprastai perteikta, bet ji neapkrauta bereikalingais kadrais, tokiais kaip bučiuojasi, bučiuojasi, bučiuoja arba dulkinasi, dulkinasi, dulkinasi ir taip toliau. Aistra parodoma, bet su saiku. Sekso nėra išvis. Sorry. Tik jau vėliau, filmo gale parodoma daugiau, kad sugraudinti žiūrovą galutinai.

Tai yra vienas iš tų filmų, kuriuos galima pažiūrėti tik vieną kartą. Na, galima ir daugiau, tačiau tai filmas su plot twist, todėl daugiau nespoilinsiu.

Šiaip filmas man labai patiko. Atrodo, kad net labai trumpas buvo. Pabaigoje beveik sugraudino, bet atsilaikiau. Labai graži, bet tuo pačiu ir liūdna meilės istorija, kuri, beje, yra paremta tikra istorija. Apie tai filmo pabaigoje daugiau papasakos ir parodys nuotraukų.

Siūlau pažiūrėti. Keliauja į sąrašiuką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos